Благодійність

20 / 500

0 дні

Збір пожертв на портфель для школярів

Для більшості сімей, в яких є дітки-школярики невтямки, що буває настільки складна життєва ситуація, коли придбання навіть найпростішого канцелярського приладдя перетворюється на непосильну справу.
Звісно, усі батьки перед початком навчального року мобілізують свої зусилля, розумно планують витрати так, аби мати змогу гідно підготувати свою дитину до навчального року.
Але в малозабезпечених та багатодітних сім’ях розумне планування не є панацеєю для вирішення болючих фінансових проблем. В подібних випадках навіть мова не йде про найновішу модель портфелика чи електронну книгу.
Ми маємо усвідомити, що дуже багато дітей не мають в наявності найпростішого набору канцтоварів – зошитів, ручок з олівцями, лінійки тощо. І ми мусимо також обов’язок – християнський і громадянський – посприяти тому, аби ці діточки не почувалися «особливими» в шкільному середовищі. Особливо бідними, особливо знедоленими, особливо відкинутими.
Найменша грошова пожертва для придбання канцтоварів школярикам з малозабезпечених сімей – це прекрасне свідчення того, що чужих дітей не буває. І щира вдячність Богу за те, що власні діти не мають таких болючих проблем.


0 / 100

0 дні

ЇЖА ДЛЯ БЕЗДОМНИХ

“Хто має дві одежі, нехай дасть тому, що не має. А хто має харч, нехай так само зробить”». (Лк 3, 11).
Нагодувати голодного та напоїти спраглого – це найвідоміша справа милосердя. Страшно навіть уявити собі становище людей, які неспроможні забезпечити собі найпростішу фізіологічну потребу – купити щодня продукти харчування.
Безумовний обов’язок кожної нормальної людини, а тим більше християнина – долучитися до справи забезпечення людей щоденним гарячим обідом. Дякувати Богу, є спільноти, які беруть на себе непросту справу приготування їжі для безпритульних, убогих, безхатченків.
Але фінансова участь кожного з нас в цій святій справі бажана, потрібна, необхідна. Це найпростіший спосіб подякувати Богу за хліб на власному столі та ситих діточок.