Екуменічний молебень в Житомирі

26 січня, у кафедральному храмі св. Софії в Житомирі відбувся екуменічний молебень за єдність усіх християнських конфесій. У заході взяли участь духовенство Римо-Католицької Греко-Католицької,  Православної та Протестантської Церков м. Житомира.
Очолив спільну молитву єпископ-помічник Київсько- Житомирської дієцезії єпископ Олександр Язловецький, який звернувся до вірних із закликом до єднання і праці над тим, щоб плекати у собі тугу за Божим Словом.

Бо день, коли ми зібрались на спільну молитву, (третя Неділя звичайного періоду) був проголошений Папою Франциском Неділею Божого Слова.  Боже Слово є невичерпний скарб християнської єдності. Боже Слово через уста апостола Павла каже нам, уже є багато того, що нас об'єднує – один Бог, одна віра, одне хрещення. Для усіх нас тут зібраних Святе писання, Біблія є джерелом нашої віри. У Святому Писанні можемо черпати Божу благодать пригорщею, на повну міру.
Спільна молитва всіх зібраних була наповнена псалмами та читаннями зі Святого Письма, яке як ніщо інше – має силу руйнувати поділи та кордони.