Патрональне свято сестер св. Бенедикта в Житомирі

Майже в самому центрі Житомира є особливе місце. Місце спокою, молитви та оазису духовного життя. Це абатство сестер св. Бенедикта.  В цьому місці завжди є тиша, яка переривається звуком молитви сестер, та шарудінням їх габітів під час праці, а також веселим сміхом під час спільних  зустрічей.
Саме тут, 11 липня головна урочистість. Свято Засновника та Покровителя св. Бенедикта. У вузькому колі священників та друзів монастиря сестри переживали своє свято.
Урочисту Святу Месу очолив єпископ Станіслав Широкорадюк, ординарій Одесько- Сімферопольскої дієцезії. В живій, доступній та дуже промовистій проповіді, єпископ як рефрен повторював: «Бог є незбагнений. Незбагненний у своїх святих. Незбагненний у своїх творіннях. Є різні дороги які ведуть до Господа. Це Бог вибирає до служіння. І якщо людина це збагне -  вона може йти за Господом і Йому служити. Велич святих у тому, що вони ніколи не хотіли бути великими святими. Вони виконували прості речі.  До святості кожен має свою дорогу. До кожного Бог знаходить свою, індивідуальну, незбагненну дорогу».На завершення Святої Меси всі разом молились літанію до святого Бенедикта та віддали себе під Його опіку, просячи про захист такого потужного святого.