Персональні зміни у дієцезії

За розпорядженням Ординарія Київсько-Житомирської Дієцезії єпископа Віталія Кривицького, в дієцезії вступають в дію нові призначення:

О. Віталій Безшкурий, дотеперішній настоятель парафії св. Олександра в Києві, призначений настоятелем в парафії св. Софії в Житомирі.

О. кан. Віктор Маковський, дотеперішній настоятель парафії св. Софії в Житомирі, призначений настоятелем в парафії св. Вацлава в Житомирі.

О. Роман Савицький, дотеперішній настоятель парафії бл. Гонората в Коростені, призначений настоятелем в парафії св. Варвари в Бердичеві.

О. пр. Людвік Камілевський, дотеперішній настоятель парафії св. Вацлава в Житомирі, призначений резидентом в парафії св. Варвари в Бердичеві.

О. Роман Безшкурий, дотеперішній настоятель парафії в м. Боярка, призначений настоятелем в парафії в м. Нова Борова.

О. Григорій Рассоленко, дотеперішній вікарій парафії св. Варвари в Бердичеві, призначений настоятелем парафії в м. Боярка.

О. В’ячеслав Коневський, дотеперішній настоятель парафії в с. Рихальське, призначений економом та настоятелем парафії св. Йоана Павла ІІ в Ворзелі.

О. Ігор Скомаровський, дотеперішній настоятель парафії в м. Олевськ, призначений духівником в Вищій Духовній Семінарії в Ворзелі.

О. Віталій Бартков’як, дотеперішній настоятель парафії св. Варвари в м. Бердичів, призначений настоятелем парафії в м. Олевськ.

О. Анатолій Монжеєвський, дотеперішній настоятель парафії в м. Радомишль, призначений настоятелем парафії в м. Біла Церква.

О. Станіслав Інжеєвський, дотеперішній настоятель парафії св. Анни в м. Тальне, призначений настоятелем парафії св. Олександра в м. Київ.

О. Віталій Квапіш, дотеперішній вікарій парафії св. Олександра в м. Київ, призначений настоятелем парафії в м. Коростень.

О. Олег Козаченко, дотеперішній настоятель парафії в м. Черняхів, призначений настоятелем парафії в м. Макарів.

О. Юрій Бугаєнко, дотеперішній настоятель парафії в м. Іршанськ, призначений настоятелем в парафії в с. Михайлівка.

О. Олег Гнатюк, дотеперішній настоятель парафії в м. Нова Борова, призначений настоятелем в парафії  в м. Радомишль.

О. Леон Ліпецький, дотеперішній настоятель парафії в Черкасах, призначений настоятелем в парафії  в м. Рихальськ.

О. Олександр Гурський, призначений настоятелем  парафії в м. Черкасах.

О. Віталій Потемковський, дотеперішній настоятель парафії в Михайлівці, призначений настоятелем в парафії  св. Анни в м. Тальне.

О. Сергій Серебровський, дотеперішній настоятель в парафії м. Брусилів, призначений вікарним священиком в парафії св. Варвари в Бердичеві.

О. Павло Щука, призначений вікарним священиком в парафії св. Софії  в Житомир.

О. Юзеф Костевський, призначений вікарним священиком в парафії св. Олександра в м. Київ.

О. Віктор Симон, дотеперішній вікарій в парафії св. Олександра, призначений вікарним священиком в парафії св. Вацлава в Житомирі.

О. Сергій Каганович, дотеперішній вікарій в парафії Христа Царя в м. Новоград- Волинський, призначений вікарним священиком в парафії св. Олександра в м. Київ.

О. Андрій Педай, призначений вікарним священиком в парафії св. Олександра в м. Київ.

О. Ярослав Котвицький, дотеперішній вікарій в парафії св. Вацлава в Житомирі, призначений вікарним священиком в парафії м. Коростень.

О. Анатолій Добржанський, дотеперішній настоятель парафії в м. Макарів, призначений вікарним священиком в парафії св. Анни в м. Малин.

О. Павло Білошицький, призначений вікарним священиком в парафії Христа Царя в м. Новоград- Волинський.

О. Альберт Гаспарян, призначений вікарним священиком в парафії м. Черкаси.

О. Енріке Лопес Імбернон, дотеперішній настоятель в Білій Церкві, висланий на євангелізаційну місію, в рамках Неокатехуменальної Дороги.

О. Віталій Умінський, від жовтня 2018 року розпочинає заочне навчання в КУЛ.

Дякуючи Отцям за їх служіння, бажаємо наснаги та щедрих дарів Духа Святого на виконання нових завдань.