«Ось Господь прийде, щоб спасти народ свій; блаженні ті, які готові вийти Йому назустріч».
4 грудня 2024 року у київській парафії Успіння Пресвятої Діви Марії відбулася адвентова оплаткова зустріч єпископа Віталія Кривицького зі священниками регіону Київ-Схід.


Ці зустрічі — нагода для священників зустрітися зі своїм пастирем та один з одним, щоб не просто поспілкуватися, а насамперед відновити той братній зв’язок, який пов’язує кожного через Таїнство священства.
Літургійне читання цього дня з Євангелія від Матея, що стало центром проповіді єпископа Віталія, було присвячене одному з чудес Господа Ісуса Христа, коли Він нагодував юрбу народу кількома хлібами і рибинами. Цей уривок промовисто ілюструє покликання священника насичувати Словом Божим і Тілом Христовим своїх парафіян, давати їм духовну поживу, якої ніколи й нікому не забракне.

Після Святої Меси, очолюваної єпископом, учасників оплаткової зустрічі чекала агапа у теплій братній обстановці — видимий знак особливої єдності у час Адвенту, в очікуванні на прихід Спасителя світу.





