Реколекції у тиші в спільноті босих кармелітів

Кармелітська пустельня відновлює свою діяльність. Босі кармеліти запрошують на перші, починаючи з 24 лютого, реколекції. Це буде час тиші та слухання Божого Слова. Під час медитації вдивлятимемось у Марію під час різних важких моментів у Її житті, вчитимемося від Неї віри та відваги. У конференціях торкнемося, між іншим, таких тем: "Фатімська обітниця перемоги Марії" та "Як по-християнськи пережити час війни". Будемо також ревно просити Господа про мир в Україні. Щиро запрошуємо всіх охочих!

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ:

Тема: «З Марією переможемо. Реколекції ведуть босі кармеліти з пустельні: о. Максиміліан Подвіка, о. Петро Гершевич, о. Юзеф Кухарчик.

Місце проведення: мальовниче село Гвоздава, 20 км від Бердичева. Доїзд: на трасі Житомир-Бердичів потрібно повернути у селі Рея і проїхати 3 км через ліс.

Термін: 13-15 травня 2022 р. Приїзд у п’ятницю до 18:30. Закінчення у неділю, обідом, о 14:00.

Що взяти з собою: обов’язково Біблію, бо фундамент реколекцій – медитація над Божим Словом. Пожертва за реколекції - добровільна.

Запис: Наш дім – невеликий за розмірами, для гостей маємо тільки чотири двомісні кімнати. Тому кількість учасників обмежена. Бажаний попередній запис у о. Максиміліана, тел. 067 592 52 30.