Таїнство Миропомазання в Любарі

Прийди Духу Святий!
Традиційно цей заклик лунає на передодні Урочистості Зіслання святого Духа, але в парафії святого Домініка заклик до Святого Духа залунав у другу неділю Адвенту, і не випадково.
Двадцять один парафіян з парафій св. Домініка та ап. Павла з Филинець, були ознаменовані печаттю Святого Духа в Таїнстві Конфірмації.

Миропомазання (Конфірмація) — таїнство християнського посвячення, в якому католик, що отримав нове народження в таїнстві Хрещення, отримує дар Святого Духа, посланого апостолам – і через них усій Церкві в день П’ятидесятниці. Так, як за часів апостольських, апостоли накладавши руки на вірних уділяли Таїнство Миропомазання, і в неділю з рук єпископа помічника Олександра Язловецького вірні отримали незгладиму печать Святого Духа.

Під час проповіді Його Преосвященство наголосив на потребі невідкладного особистого навернення до Бога, і прийняття таїнства Миропомазання - це свідоцтво зрілості учня Христа.
З притаманним для себе почуттям гумору, єпископ Олександр зазначив: «Я, безпосередньо, другий раз переживаю Таїнство Миропомазання - перший раз, коли сам приймав, і другий раз, саме сьогодні, коли уділяю Таїнство, як єпископ», тому не лише кандидати, які приймали Таїнство переживали, але також він, який уділяє.
На закінчення Святої Меси шестеро хлопців з наших парафій, кандидати до служіння при вівтарі, склавши присягу були прийняті у послугу міністрантів. З латинської „ministrare”, означає «служити, допомагати». Отже, міністрант - це служитель. Вони служать Богові та допомагають священнику у літургійному служінні.

Літургію своїм співом прикрасив парафіяльний хор.
Після благословення молодь, від імені всіх, хто прийняв Миропомазання, дякувала єпископу за уділення Таїнства, пастирську турботу та відвідини, обіцяючи молитву. Також вірні привітали присутнього на урочистості пана Франца Умінського - батька настоятеля парафії, отця Віталія, висловлюючи йому вдячність за виховання сина та віддання його для служби Богові. 
Закінчилось святкування подяками та «сімейним» фото парафіян.