Парафія Пресвятої Трійці

Парафія заснована у 1995 році. 7 січня отець Ян Крапан відправив першу Службу Божу.
4 квітня 1996 року на прохання обухівських католиків єпископ Ян Пурвінський, Ординарій Київсько-Житомирської Дієцезії, підписав статут Римсько-Католицької Парафії Пресвятої Трійці в Обухові.
Храм та монастир побудований та освячений 2 вересня 2006 році.
Від 3 липня 1996 року в парафії послугує Згромадження Місіонерів Облатів Марій Непорочної.

Храмове Свято: ІХ Неділя після Пасхи (16 червня, 2019 ).

Священики

Орден

Розклад Богослужінь

  • Понеділок: 18:00
  • Вівторок: 7:00
  • Середа: 18:00
  • Четвер: 7:00
  • П'ятниця: 18:00
  • Субота: 18:00
  • Неділя: 10:00, 12:30