День спільноти в семінарії

В перший четвер місяця, Його Преосвященство Віталій Кривицький мав першу в цьому навчальному році щомісячну зустріч з семінаристами Ворзеля.
Головним мотто зустрічі були слова учнів з біблійної сцени по дорозі до Емаусу: «Чи не палало наше серце в нас у грудях, коли він промовляв до нас у дорозі та вияснював нам Писання?»
Єпископ говорив про важливість того, щоб серце священника та семінариста палало Богом та особистою зустріччю з Ним і порівнював духовне життя до квітки, яку треба регулярно підливати. Боже Слово та зустріч з Ісусом в Євхаристії – ось те, що допомагає нам не загубити цей жар.
Варто вміти, як учні по дорозі до Емаусу сказати Ісусові: «Залишся з нами» та бути готовим до зустрічі більшого. Господь нас, подібно як святих, серця котрих палали Богом, часто кличе до виходу із зони власного комфорту до виконання тієї місії, які Він хоче нам дати.
Підсумовуючи, єпископ підкреслив, що час формації в семінарії – це не лише час на навчання та пізнання правди, але також час «навчитися докладати до пічки правильно», щоб не втратити постійно живий жар Божий.

Кл. Андрій Бучковський