Різдвяне вітання від єпископа Віталія Кривицького

«Свято Різдва, яке святкуємо це прихід Бога до людей, щоб ми могли наблизитись до Бога, або краще сказати повернутись до Бога. Відкидаючи таким чином «стару» людину та одягаючись в «нову», щоб так як ми померли в старому Адамі, так само і жили у Христі. Бо насправді з Христом ми народжуємося, із Ним ми є розіп'яті, із Ним поховані і ми з Ним воскресаємо.
То святкуємо це свято по-Божому, не так як це прийнято святкувати по світські; не в дусі цього світу, але в дусі позаземному. Бо ми святкуємо не те що є наше, а Того хто є нашим, або краще сказати хто є нашим Господом. Ми святкуємо не те що спричиняє хворобу, а те що лікує; не те що стосується творіння, те що стосується відродження». 
св. Григорій Назіянський

Тож нехай ці Різдвяні Свята будуть для кожного з вас, дорогі дієцезіяни, часом благодатним, часом народження Ісуса в серцях, часом перемоги над гріхами та вадами, часом вмирання для свого егоїзму, часом відновлення духовності та ладу між усіма нами. 
І святкуємо Різдво Христове в Божому дусі, радісно. Бо ж наш Господь і Бог є Всемогутній і Сильний, Він творить дивовижне перед нашими очима, Він відроджує обличчя землі, цієї землі. Йому належить слава, честь і панування навіки вічні. Амінь.