День зосередження хору Inspiratum

Добре, коли є духовна опіка, особливо від авторки текстів пісень, що їх ми співаємо в Храмі, сестри-серцянки Людмили Саганівської.
Сестра Людмила ревно дбає про розвиток наших духовних практик, спільно з сестрами Серцянками, щиро вітаючи нас в гостях щоразу з новими цікавими священниками.
Рік 2022 розпочався з роздумів над самою суттю хору при храмі, роллю, яка відведена людям, чиє служіння вимагає додаткових особистих зусиль та часу.

День Зосередження щоразу інакший, бо провадять його щоразу різні люди. Отець Олександр з Борисполя підготував багато творчо-духовної роботи для кожного присутнього - глибше розуміння Псалмів, Гімнів та Пісень. Нашим завданням було по прочитанню і роздумах не лише розповісти про що той чи інакший уривок, але і долучити приклад пісні, яка найближче асоціюється. Тут згадали і про  Маґніфікат (Й.С. Баха), і Радісний Богу Гімн співаймо! Поринули в дискусію і, як щоразу, кожен знайшов для себе щось нове та цікаве. Несподіваним стало відкриття, що є такі Псалми, які ще не звучали як псалмоспіви в Храмі. (тут треба поправити).

Адорація Пресвятих Дарів та Служба Божа стали новим натхненням та черговим ковтком Живої води.
Шукали відповіді на питання участі парафіян в співанні під час св. Меси спільно з хором і чому не завжди чутно цей спів, що надихає хористів ще більше до праці.
 Живою дискусією після почастунку Сестер завершилася конференція, де ми погодилися, що люди завжди будуть ділитися на тих, хто живе, та тих, хто лише зазирає в замкову шпарину.
Насамкінець вже традиційно мали “натхнення на клаптику до кишені” - кожному приготоване особливе послання, що супроводжуватиме нас до наступної зустрічі (або й цілий рік), як от:
“Є два дні, коли ви не зможете нічого зробити - це вчора і завтра. А сьогодні - прекрасний день для втілення ваших мрій.”
Дякуємо отцю Олександру та сестрам Інні та Людмилі за настанови, добру компанію,  духовну опіку та спільну молитву!

 

Вікторія Гудова