Зустріч Богопосвячених осіб в Житомирі

2 лютого, у свято Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, який завершує різдвяний цикл пожертвуванням Ісуса Господеві та пророцтвом праведного Симеона й відкриває шлях, що веде до Пасхи, Церква відзначає ХХІV Всесвітній день богопосвяченого життя.
З цієї нагоди в конкафедральному храмі св. Софії відбулась зустріч богопосвячених осіб з Житомирської області.
Розпочалась зустріч привітанням о. Даниїла Ботвини OFM, Голови  дієцезіальної комісії до справ богопосвячених осіб, потім о. Радослав Ходаніцький OFM проголосив глибоку конференцію про любов в нашому житті, беручи за приклад святого Петра, який мав свої падіння, труднощі у слідуванні за Ісусом, але до кінця лишився вірним любові Господа. Після конференції був час на спільну молитву перед Пресвятими Дарами, доручаючи Господу всі переживання та радощі.

Центральним пунктом зустрічі була Свята Меса, яку очолив єпископ Олександр Язловецький, який в часі проповіді вказав на те, яким великим даром є покликання і богопосвячене життя, закликаючи всіх до частої молитви про нові покликання до священства та монашества.
Після проповіді всі Богопосвячені особи, тримаючи в руках запалені свічки, відновили монаші обітниці, який кожен складав у своєму Згромаджені чи Ордені.


На завершення святої Меси єпископ Олександр подякував богопосвяченим особам за вірне служіння в дієцезії.

Укріпившись духом, треба повертатись до місць служіння, щоб з новими силами ставати до співпраці з Тим, від Кого і для Кого все.