Зустріч Богопосвячених осіб у столиці

3 лютого 2022 року в Київській катедрі зібралися богопосвячені особи Київсько-Житомирської дієцезії, яким ближче було доїхати до Києва, ніж до Житомира, щоб разом молитися і пережити День богопосвяченого життя.
Розпочався день конференцією, яку виголосив о. Радослав Ходаніцький OFM. Він підкреслив, що Ісус Христос прийшов на землю, щоб любити, а не щоб страждати. Це Його суть і місія. Богопосвячені особи також можуть діяти, творити, чинити добро не своєю силою і своїми здібностями, а силою Божої любові.
Після конференції та перерви, під час виставлення Пресвятих Дарів, богопосвячені особи дякували Богові за дар покликання та молилися про нові покликання до орденів та згромаджень, а також в тиші черпали з Джерела Божої Любові.
Святу Месу на завершення Дня Богопосвячених осіб очолив єпископ Віталій Кривицький SDB, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, та виголосив проповідь, в якій заохотив йти за Ісусом і нести Його світло у цей світ, кожного дня питаючи себе, чи я прожив цей день так, як хотів цього Господь, та невпинно черпати з цього Джерела світло, любов, добро, щоб наповнюватись Господом.

Після проповіді брати і сестри відновили свої обітниці, а після благословення усі разом заспівали суплікації, просячи про мир в нашій Батьківщині.