АДМІНІСТРАТИВНО-ПЕРСОНАЛЬНІ ЗМІНИ В КИЇВСЬКО-ЖИТОМИСЬКІЙ ДІЄЦЕЗІЇ

Дієцезіальні священники:

  • о. Вадим Русаловський – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків секретаря правлячого єпископа Київсько-Житомирської дієцезії та призначений префектом Вищої Духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса в смт Ворзель;
  • о. Ігор Скомаровський – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії св. Йоана Павла ІІ в смт Ворзель;
  • о. Віталій Потемковський – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії св. Анни в м. Тальне та призначений економічним директором Вищої Духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса в смт Ворзель та настоятелем парафії св. Йоана Павла ІІ в смт Ворзель;
  • о. Роман Безшкурий – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Діви Марії Страждальної в смт Нова Борова та призначений настоятелем парафії св. Анни в м. Тальне;
  • о. Олег Козаченко – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Святого Духа в смт Брусилів та призначений настоятелем в парафію Пресвятої Діви Марії Страждальної в смт Нова Борова;
  • о. Олег Гнатюк – з 21.08.2022 року призначений настоятелем парафії Святого Духа в смт Брусилів;
  • о. Анджей Ковалевський – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії св. Євангеліста Марка в м. Бердичів та призначений настоятелем парафії св. Апостола Андрія в м. Житомир та навернення св. Апостола Павла в м. Житомир;
  • о. Олег Сартаков – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії бл. Владислава Гельньова в с. Корчак та призначений настоятелем парафії св. Євангеліста Марка в м. Бердичів;
  • о. Микола Пантус – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків вікарія парафії св. Софії в м. Житомир та призначений вікарієм в парафію св. Євангеліста Марка в м. Бердичів;
  • о. Євген Бобик – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії св. Апостола Андрія в м. Житомир, Навернення св. Апостола Павла в м. Житомир та призначений настоятелем парафії св. Домініка в смт Любар;
  • о. Ярослав Котвицький – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії св. Домініка в смт Любар та призначений настоятелем в парафію бл. Владислава Гельньова в с. Корчак;
  • о. Тарас Цехотський – з 21.08.2022 року призначений вікарієм в парафію бл. Владислава Гельньова в с. Корчак;
  • о. Анатолій Монжиєвський – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії св. Йоана Хрестителя в м. Біла Церква та призначений настоятелем парафії свв. Апостолів Петра і Павла в м. Ніжин та Деканом Чернігівського деканату;
  • о. Валерій Вакуленко – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Преображення Господнього в смт Хорошів та отримав юрисдикцію бути резидентом в цій же парафії;
  • о. Віталій Прилепа – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії свв. Апостолів Петра і Павла в м. Ніжин та призначений настоятелем парафії Преображення Господнього в смт Хорошів;
  • о. Марек Рудзь – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Трійці в смт Ставище та призначений настоятелем в парафії св. Йоана Хрестителя в м. Біла Церква;
  • о. Владислав Журавський – з 21.08.2022 призначений вікарієм в парафію св. Йоана Хрестителя в м. Біла Церква;
  • о. Іван Пищик – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків вікарія парафії Преображення Господнього в смт Хорошів та призначений адміністратором в парафію Пресвятої Трійці в смт Ставище;
  • о. Звонімір Шесніч – з 21.08.2022 року звільнений з обов’язків вікарія кафедральної парафії св. Олександра та скерований на подальше навчання;
  • о. Павло Бичинський – з 24.07.2022 року призначений вікарієм в кафедральну парафію св. Олександра в м. Київ;
  • о. Антон Пантус – з 25.07.2022 року призначений вікарієм в парафію св. Софії в м. Житомир;

Орден Братів Менших Конвентуальних:

  • о. Микола Орач OFMConv – з 08.05.2022 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення таїнства Покаяння в парафії Преображення Господнього в м. Бориспіль;

Орден Братів Менших Провінції Святого Михаїла Архангела:

  • о. Доброслав (Володимир) Копистеринський OFM – з 24.05.202 року був призначений вікарієм в парафію св. Станіслава Костки в м. Баранівка;

Орден Босих Кармелітів:

  • о. Олександр Карчаєв OCD – з 16.05.2022 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння всіх вірних парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Києві;
  • о. Мирослав Громадський OCD – з 26.06.2022 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення таїнства Покаяння всіх вірних парафії Непорочного Зачаття ПДМ в м. Бердичів;
  • о. Віталій Козак OCD – з 21.08.2022 року призначений Деканом Бердичівського деканату;

Орден Проповідників (Домініканці):

  • о. Ігор Гнюс ОР – з 01.07.2022 року був призначений душпастирем спільноти «Una Voce Ucraina» в Києві, та отримав дозвіл на звершення Святої Меси в традиційному обряді в храмі св. Миколая в Києві раз у місяць;

Отці Салезіяни:

  • о. Мар’ян Куц SDB – з 21.08.2022 року призначений деканом Радомишльського деканату;

Товариство Католицького Апостольства (Паллотини):

  • о. Леонід Ярошинський SAC – з 01.03.2022 року був призначений вікарієм парафії Матері Божої Фатимської в смт Довбиш;
  • о. Ярослав Драган SAC – з 20.06.2022 року був звільнений з обов’язків вікарія парафії Матері Божої Фатимської в смт Довбиш;

Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної:

  • о. Віталій Подолян ОМІ – з 20.01.2022 року був звільнений з обов'язків настоятеля парафії св. Миколая в м. Києві;
  • о. Павло Вишковський ОМІ – з 25.01.2022 року був призначений настоятелем парафії св. Миколая в м. Києві;
  • о. Рафал Стжижевскі ОМІ – з 01.07.2022 року звільнений з обов’язків вікарія парафії св. Миколая в м. Києві;
  • о. Сергій Панченко ОМІ – з 01.09.2022 року призначений вікарієм парафії св. Миколая в м. Київ;
  • о. Марек Станіслав Дзєдзіц ОМІ – з 01.07.2022 року звільнений з обов’язків вікарія парафії Зіслання Святого Духа в м. Чернігів;
  • о. Дзмітри Занямонямонскі ОМІ – з 01.07.2022 року звільнений з обов’язків вікарія парафії Зіслання Святого Духа в м. Чернігів;
  • о. Блажей Гавлічек ОМІ – 01.09.2022 року призначений вікарієм в парафію Зіслання Святого Духа в м. Чернігів;
  • о. Артур Роберт Стрончевський ОМІ – з 01.09.2022 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Трійці в м. Обухів та призначений вікарієм в парафію св. Миколая в м. Київ;
  • о. Кшиштоф Анджей Бузіковскі – ОМІ – з 01.09.2022 року призначений настоятелем в парафію Пресвятої Трійці в м. Обухів;
  • о. Бернард Фельчиковський ОМІ – 01.09.2022 року отримав юрисдикцію на Проголошення Божого Слова та звершення таїнства Покаяння в парафії Пресвятої Трійці в м. Обухів;
  • о. Андрій Гавліч ОМІ – з 01.09.2022 року отримав юрисдикцію на Проголошення Божого Слова та звершення таїнства Покаяння на території дієцезії, та благословення в душпастирській послузі в Католицькому Медіа Центрі та Католицькому Телебаченні Віковічного Слова EWTN.