День вдячності за дар життя єпископа Віталія Кривицького

Звичайний вечір п’ятниці у незвичайний час, зібрав велику кількість священників та парафіян, які хотіли разом дякувати Богові за дар життя Єпископа Віталія.
Ювілей 50 років життя. Життя, яке почалось в Одесі, а Господніми шляхами продовжується і квітне в Київсько- Житомирській дієцезії.
Сам ювіляр на своїй сторінці у соцмережі про це написав так:
ОСЬ ВОНИ Й «50»!
У часі війни не йдеться про святкування, воно буде після перемоги. Проте це нагода переосмислити пройдене життя.
За все дякую Всемогутньому Богу, моїм чудовим батькам і всім, кого зустрів за ці останні пів століття. Особисто перепрошую кожного за свої провини та зі щирого серця вибачаю тим, хто завинив супроти мене.
Чи вже втомився? Ні. З Богом та з тими, на кого можу покластися, готовий йти далі.
Боже благослови!
Під час Святої Меси, на проповіді Єпископ ділився роздумами про біблейське розуміння ювілею, в якому Господь обдаровує, дає своє благословення, і дає завдання – починати від початку, з чистого листа.
На завершення Святої Меси, після вже традиційної молитви про мир, почали линути слова привітань від духовенства, молоді, дітей та представників парафіяльних спільнот.

Звісно, найчисленнішою групою вітаючи була молодь, адже всім відома харизма та любов до молоді нашого єпископа, який формувався в дусі св. Йоана Боско - усміхненого святого, що присвятив все своє життя служіння молоді. 

Ексцеленціє, залишайтесь назавжди таким молодим серцем та духом!