Дієцезіальний День Молоді Київсько- Житомирської дієцезії

Від 16 до 18 вересня база Карітас-Спес в Зарічанах стала місцем зустрічі та духовного ресурсу для майже 300 молодих людей з різних парафій Київсько-Житомирської дієцезії.
В цей надскладний час молодь ще більше потребує підтримки, духовного зросту та місця, де можна наповнитись Духом Святим, у супроводі єпископів нашої дієцезії, священників та сестер монахинь.

Початком Днів Молоді стала молитва Коронки до Божого Милосердя, Хреста Дорога та Свята Меса, яку очолив єпископ Олександр Язловецький.
Субота була насиченою та наповненою різними активностями.
Центром була Свята Меса, яку очолив єпископ Віталій Кривицький. Під час проповіді єпископ роздумував разом з молоддю про поняття благородства та втілення його в наше повсякденне життя, яке може втілюватись навіть у тихому закриванні дверей.
Одним з цікавих гостей, запрошених проголосити конференцію був о. Вадим Дорош, військовий капелан, який ділився своїм досвідом.
Був час на конференції, працю в групах, спілкування, зустрічі з цікавими людьми вже у традиційній рубриці «в гостях у ДДМ», молитву.
Після смачної вечері, яку для всіх зібраних приготували у 100-літровому казані, була неформальна зустріч з єпископом Віталієм. Це була можливість задати єпископу питання, почути його думку, мати можливість провести цей вечір поруч з людиною, яка навіть у єпископському служінні не забуває про буття для молоді та з молоддю.
Вечір та ніч другого дня були іншими, ніж всі інші. Це була ніч чування на молитві, це була молитовна варта в єдності з тими, хто тепер береже наш спокій, оберігає нас від ворожих ракет. І як зазначив о. Сергій Воронюк, наші воїни пишаються тими молодими людьми, які вміли та хотіли присвятити нічний час на молитву.
Дощовий ранок неділі розпочався з молитви та конференції о. Сергія Воронюка.
В дуже доступний спосіб отець Сергій розповідав, що ми можемо бути перед Богом в позиції раба, який боїться Бога. Або наймитом, або позиція доньки чи сина, який відповідає на любов Бога і хоче любити Бога.
Збагаченням цього дня стала також конференція від психолога Любові Михайлюк.
Завершенням та кульмінацією недільного дня стала Свята Меса, яку очолив о. Міхал Воцял голова комісії в справах молоді, а проповідь проголосив о. Вальдемар, який вже багато років є організатором та двигуном Дієцезіальних Днів Молоді.
Можна робити малі речі, але робити їх з великою любов’ю.
Завершився Дієцезіальний День Молоді. 
Всі роз'їхались по своїх домівках, парафіях. Вже завтра хтось повернеться до навчання, хтось до праці, але пам'ять про ці дні надовго залишиться в серці, і жива надія, що наступний Дієцезіальний День Молоді вже відбудеться у звільненій від ворога та мирній Україні.