Заклик єпископа Кривицького до дев'ятиденної молитви у намірі справедливого миру

З огляду на наближення третіх роковин повномасштабної російської агресії єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький закликає всіх вірних долучитися до дев’ятиденної молитви. Владика просить усіх насамперед єднатися у літанії до Найдорожчої Крові Ісуса, благаючи Господа про справедливий мир в Україні, а також практикувати суворий піст, просячи прощення гріхів нашого народу і навернення агресора.

 

Звернення єпископа Віталія Кривицького до вірних:

«Господь — Він Той, Хто нищить війни, Господь – Ім’я Його» (Вих 15,3)

Улюблені у Христі! Напередодні третьої річниці повномасштабної воєнної агресії Росії проти України, ми, так само, як у минулому, визнаємо, що не бажали цієї війни та прагнемо, щоб вона якомога швидше справедливо закінчилася.  

Самого бажання для її завершення недостатньо, тому кожна людина доброї волі докладає всіх зусиль, щоб це сталося якнайшвидше. Не можна покладатися виключно на людей, адже це Бог наш нищить війни. 

Тому запрошую всі парафії, спільноти та родини долучитися до молитовної боротьби впродовж дев’яти днів — від 15 по 23 лютого ц.р. Щоби де «двоє або троє зберуться в Ім’я Ісуса» був також й Він із ними. 

Кожна спільнота може обрати свою форму молитви про довгоочікуваний справедливий мир, проте спільним нашим молитовним елементом нехай стане літанія до Найдорожчої Крові Господа нашого Ісуса Христа, яка врятувала світ від гріха та вічної загибелі. А 24 лютого об’єднаймося з цілим українським народом у Національному дні молитви за Україну. 

Закликаю, щоби кожен посилив цю молитву суворим постом, випрошуючи у Господа прощення наших провин, гріхів цілого народу, навернення Росії та втручання Бога у сучасну історію світу для встановлення миру, як в Україні, так і в інших закутках світу. 

На цю молитву та духовну боротьбу з усього серця благословляю!

+Єпископ Віталій Кривицький SDB, ординарій Київсько-Житомирський.