Свідчення військового: моліться за нас, бо це рятує життя!

Військовий із нашої дієцезії, парафіянин київського храму св. Миколая, поділився свідченням того, як молитва рятує життя українських захисників.

«Хочу поділитися однієї історією, — написав він. — Декілька днів тому по нашому бліндажу був приліт, снаряд впав за півметра від бліндажа. Мені осколком зачепило голову, але я отримав лише невелике розсічення, нічого страшного. Хтось може сказати, що це випадковість чи [мені] пощастило. Але, дивлячись на цей осколок, я лише можу сказати, що Господь мене врятував — не вперше, але цього разу у дуже конкретний спосіб.

Чому я вирішив про це написати? Не втомлюйтеся молитися за наших військових, молитва рятує життя! А також велике спасибі усім за ваші молитви, особливо моїм батькам.

PS. Зі мною все гаразд, рана заживає навіть швидше, ніж я очікував».

Імені автора свідчення ми не називаємо публічно з міркувань бажаної анонімності.