Освячення нової каплиці в с. Мартинівка

Село Мартинівка – це невеличка місцевість в Пулинському районі Житомирської області. Багато років католики цього села збирались в невеличному будинку, щоб спільно молитись та слухати Слово Боже. І хоч спільнота вірних не є великою, 30 грудня вони дочекались освячення нової каплиці.
В новозбудованій каплиці зібралися парафіяни та гості, а також прибули священики з околичних парафій щоб разом святкувати першу Євхаристію. Очолив урочисту Святу Месу єпископ Віталій Кривицький, який доконав обряду освячення каплиці.


Під час проповіді єпископ звернувся до зібраних людей з запитанням - “Чому ми приходимо до храму? Запитаймо себе – навіщо? Не для того, щоб раз на рік приходити освятити пасхальні страви, не для того, щоб раз в рік приходити по благословення. Ізраїльський народ, жив у великому голоді – вони перестали читати Божий Закон, не виконували заповіді, жили як всі народи. І не клеїлось у них. Знайшовши свиток Писання, вони самі створюють літургію, певний порядок. Побудували помост, щоб краще було чутно Слово Господнє. Щоб почувши те Слово - укріпитись ним та змінити своє життя. Вівтар, навколо якого буде збиратись спільнота вірних з Мартинівки – це той самий вівтар, навколо якого збираються вірні усієї Церкви. Апостол Павло в своєму листі запитує вірних, чи вони не поєднують Стіл Євхаристійний з якимось іншими столами, які не приносять добра та не будують єдності. Каплиця – буде місцем для тих, хто буде збиратись на ламання Хліба, на зустріч з Живим Богом. Спільнота вірних в цій каплиці не є великою, але спільнота Апостолів також не була великою. З малого починається щось велике. Великі добрі діла та навернення можуть початися з невеликої групи вірних та відданих".Укріпившись Словом Божим та переживши Євхаристійну Жертву віряни звернулись зі словами щирої подяки своєму пастирю за присутність, за освячення каплиці та за память про цю невеличку спільноту.
Сподіваємось, що нова каплиця та жива віра парафіян буде зерном, з якого виросте не одне покоління вірних та ревних католиків.