Різдвяна зустріч кола Домашньої Церкви у місті Олевськ

У місті Олевьк, в парафії Воздвиження Всечесного Хреста, щороку на Різдво та Пасху кола Домашньої Церкви організовують святкові зустрічі для усіх бажаючих родин. Цього року така зустріч відбулася 6 січня. Вона була дійсно святкова, так як до нас приїхали гості з Новоград-Волинського.
З нашої парафії було нажаль лише чотири сім'ї (родини Чорногуз, Нестерук, Існюк, Павлушенко), але ми сподіваємося що в майбутньому буде наш склад збільшуватися та поповнюватися новими родинами, які хочуть іти слід за Ісусом.

З Новоград-Волинського приїхали дві дуже чудові, щирі, відкриті та люблячі родини: сім'я Маслій Василь та Юлія з донечкою Варварою, та сім'я Стаховських Олександр та Наталія з донечкою Анною. Вони взяли з собою найменшеньких діток, вдома на їх чекає більша половина їхніх сімей, бо у двох цих молодих та енергійних родин по шестеро дітей.І вже навіть те, що вони змогли приїхати до нас з такими малесенькими дітками свідчить про те, що не потрібно боятися змін у своєму житті, і що маленькі дітки це не привід відмовлятися від подібних подорожей.

Зустрівши наших гостей ми на чолі з настоятелем парафії отцем Ігором Скомаровським розпочали свою зустріч з поклоніння до маленького Ісуса.
Потім запаливши свічку ми розпочали спілкуватися та ділитися своїм досвідом, знаннями та враженнями. Дуже цікаво було почути як наші гості переживають реколекції(а вони були на багатьох). Вони закликали нас також не боятися і шукати різних способів щоб відвідати різні реколекції. З їх слів ми зрозуміли, що саме реколекції дуже сильно надихають і допомогають іти далі вперед за Ісусом. Вони поділилися з нами досвідом проведення подружнього діалогу. Для того щоб було веселіше, ми придумали ряд завдань та ігор, де кожен міг взяти участь та насолодитися Різдвяною атмосферою свята. Співали різні колядки, прославляли маленького новонародженого Ісусика.

Завдяки нашим гостям ми дізналися дуже багато цікавої інформації та впевнені що їхні поради будуть почуті, і що з нашої парафії у найближчий час поїдуть родини на реколекції. Будемо щиро за це молитися та вірити!
Дякуємо всім хто розділив з нами цю Різдвяну зустріч!
Аліна Павлушенко