Зустріч Руху Назаретських Родин у Бердичеві

Вже 10 років поспіль Рух Назаретських Родин 8 березня приїжджає в санаторій Матері Божої Бердичівської, щоб поклонитися Жінці, Матері, яка є добрим прикладом для наслідування для всіх жінок. Цього року зібралися родини з Вінниці, Житомира, Коростишева, Тульчина, Томашполя, Шепетівки, щоб цей день провести з Господом, слухати його слово, розважати, поділитися в групі ділення переживаннями від почутого слова.

Була можливість сповіді, індивідуальних розмов.
Вершиною зосередження була Євхаристія, яку очолив єпископ Віталій Кривицький. Зустріч була дуже теплою, тому що було багато парафіян з Коростишева, де рух зародився, коли єпископ був настоятелем парафії Різдва Богородиці в Коростишеві.
Маємо таку традицію: жінки спільноти плетуть клаптики з вовни,а потім сплітаємо у ковдру, ніби покров Богородиці. В цьому році вирішили зв'язати для нашого єпископа жовто-білу, яка несе радість та тепло, любов спільноти, а ще нагадує прапор Ватикану, як нагадування про Папський престол.

А ще була чудова зустріч членів спільноти,які давно небачились, головне у нас - це родинність.
Дякуємо Богу за цю можливість зустрічі під покровом Богородиці.


А в кінці діти роздали голубів миру, які були перев'язані голубими стрічками, як посланці Діви Марії, маємо летіти у свої середовища, натхненні Словом і любов'ю Господа нести, мир, радість, милосердя туди, де перебуваємо.
Ірина Денисевич