Вже третій рік поспіль відбувається урочиста Всеукраїнська Хода на захист права дітей і сімей. Цього року вона відбулася 2 червня, в першу суботу м’ясця, під гаслом: «Щаслива родина-здорова Україна». Організатори цього дійства: Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій. Три родини з Олевська (5 дорослих та 5 дітей) вирішили теж підтримати дану акцію. І залишилися ще досі під враженнями!
На Софіївській площі біля «Матері» всіх церков Київської Русі - Софіївського Собору зібралося (по різних версіях) від 7 до 10 тис. людей. Переважно це були родини з дітками, від маленьких до великих.
Хто як не ми зараз потурбується про своїх нащадків?! Саме від цих сімейних цінностей залежить життя самої України! Сам Бог створив людську родину, як чоловіка і жінку, і їх обдаровує дітками - просто слідуйте за Словом Божим! А чоловік+чоловік та жінка+жінка це взагалі катастрофа та абсурд.... Такого не можна допускати ні в якому разі!!!

Від Софіївської площі представники різних конфесій вирушили через Майдан Незалежності до площі Конституції. Постійно лунали заклики: «Щаслива родина - здорова Україна», «Бог, сім’я, Україна», «Тато, мама, діти, дом - Україна не Содом». На закінчення заспівали пісню-молитву за Україну та послухали привітальне слово єпископа Ординарія Київсько-Житомирської дієцезії Віталія Кривицького.

Сподіваємося на розуміння наших вищих керівників держави, і що вони після такого масштабного маршу повинні задуматися, у тому числі про долю своїх дітей та внуків, та прийняти правильне рішення! Будемо на це щиро сподіватися та молитися.
За все Слава Богу!
Аліна Павлушенко
