Конгрегація Сестер Божественного Відкупителя

На тлі соціально – політичних переворотів ХІХ століття стрімко зростає потреба людини у визнанні її гідності, необхідність миру та щастя. У відповідь на потреби часу, 28 серпня 1849 року Матір Альфонса Марія, Єлизавета Єппінгер в місті Нідербронн (Франція) заснувала Конгрегацію Сестер Божественного Відкупителя .
Діяльність нової чернечої спільноти полягала в опіці над хворими в їхніх домівках, піклуванні над бідними і занедбаними дітьми, допомозі і підтримці людей, що опинилися у важких життєвих обставинах незалежно від їхнього соціального статусу і релігійної приналежності.
Конгрегація Сестер Божественного Відкупителя - чернечий апостольский інститут, служіння якого побудоване на папському праві. Загальною метою Конгрегації є прославлення Бога досконалою християнською любов'ю у наслідуванні Ісуса Христа, практикуючи євангельські ради. Життя сестер в спільноті насичене спільною і особистою молитвою та працею. Дух сестер має бути Духом Ісуса Христа, за словами святого Павла: «Живу вже не я, а живе Христос у мені.» (Гал 2,20)
Головне апостольське завдання Конгрегації - виявити милосердну і відкупительську любов Ісуса Христа у пасторальній, освітній, благодійній та соціальній діяльності. Харизма Сестер Божественного Відкупителя закорінена в харизмі Засновниці Божої Слугині Матері Альфонси Марії - споглядати Таємницю Відкуплення, жити черпаючи з неї, допомагати іншим знайти дорогу до цієї Таємниці. Допомагати людям відкриватись на безмежну Божу любов і милосердя, відчути Батьківську любов Господа, Його прагнення істинного щастя і спасіння для кожної людини.
Покровителі Конгрегації - св. Йосип, св. Альфонс Марія де Лігуорі, св. Тереза Авільська, св. Єлизавета Угорська, св. Йоанн Батист де ла Саль.
Діяльність сестер на Україні Сестри зі Словацької провінціі Конгрегації працюють у Київсько-Житомирській дієцезії в місті Умань. Свідчать про милосердну любов Христа Відкупителя власною допомогою самотнім, хворим і страждаючим, а особливо тим, які стоять на порозі смерті. Працюють в школі, парафії, проводять катехези для дітей, молоді та дорослих. Здійснюють соціальну допомогу бідним родинам незалежно від віросповідання. Проводять духовні вікенди для молоді і студентів, які навчаються в Умані. Також в Умані діє спільнота світських осіб – жінок - Духовна Родина, яка допомагає поширювати харизму Згромадження і тісно співпрацює з сестрами у їхній діяльності.
Адреса: пров.Тихий, 5 203000 м. Умань Черкаська обл.
е-mail: sdruman@ukr.net
www.sdr.sk
www.congregatio-sdr.com