Карітас-Спес

Карітас-Спес

КАРІТАС-СПЕС, з латинської “любов” та “надiя”, впроваджує у життя покликання Католицької Церкви надавати  допомогу найбiльш потребуючим. Центральне місце у суспільному вченні Католицької Церкви належить добру, потребам та розвитку особистості, тому Карітас-Спес бачить своє завдання у тому, щоб стояти в обороні людської гідності.

Карітас бореться з бідністю, соціальною ізоляцією, нетерпимістю та дискримінацією, незалежно від віросповідання, раси та етнічного походження людини, яка від них потерпає.

В основі діяльності Фонду лежить прагнення підтримати тих, хто зневірився, дати їм надію, огорнути милосердям та у такий спосіб слугувати знаком Божої любові для всіх людей. Штатнi працiвники та волонтери Благодійного Фонду виконують мiсiю християнського служiння (дияконiї), що є способом об’явлення Церкви в сучасному свiтi. 

ОФІСИ ДІЄЦЕЗІАЛЬНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ:

 •  Житомир 10014, вул. Небесної Сотні 52. Прийом відвідувачів: середа 9.00-15.00 (крім релігійних та державних вихідних)

Приймальня Фонду в смт Любар: 

 • смт Любар, вул. Незалежності 63

тел. 0689519195, 

e-mail: caritasspes.ukraina@gmail.com

FACEBOOK ФОНДУ

ДИРЕКТОР: о. Віталій Умінський 
 


Новини

 • Соціальне служіння під час карантину

  Увесь спектр емоцій і почуттів, які наразі переживає світ, і наша країна в ньому, важко описати словами. Це і страх, і біль, і збентеження, і бунт, і неготовність прийняти речі такими, якими вони є. Але в економічно потужних країнах людські емоції сконцентровані, передусім, на страху за власне життя та життя рідних. 

 • “Карітас-Спес” провів тижневі реколекції для бездомних

  В кінці вересня, в селі Зарічани на Житомирщині відбулися семиденні реколекції для бездомних, присвячені темі залежності та співзалежності. Організатором днів зосередження була релігійна місія РКЦ в Україні «Карітас-Спес».  У реколекціях взяли участь 32 підопічних київської програми «Кухня для бездомних».

 • "Подарунок від серця"

  Яка це благодать, що святий Миколай оселився в Фонді  "Карітас-Спес" саме зараз, напередодні Різдва, коли робота кипить, і кінця-краю їй не видно. І святий Миколай, як ніхто інший, може оцінити масштаб завдань і посприяти у їхньому вирішенні.

 • Лист подяки

  Слава Ісусу Христу! 
  Дорогі брати і сестри!
  Як ви знаєте, минулої неділі всі кошти, що збиралися в парафіях нашої Дієцезії, призначалися для потреб діяльності ДБФ «Карітас-Спес».

 • Відкриття парафіяльного осередку «Карітас-Спес» в м. Баранівка

  Початок цього тижня приніс добру новину: в Баранівці уже офіційно, під час недільної Служби Божої, було оголошено про відкриття першого не лише в нашій Дієцезії, а й в Україні загалом, парафіяльного осередку міжнародного благодійного фонду «Карітас-Спес».

 • Великопісна акція "Карітас - Спес"

  До закінчення цього неймовірного проекту ще цілий тиждень, але вже можна підводити певні підсумки і робити перші висновки. Чесно кажучи, дуже хочеться їх робити, бо є велике бажання поділитися радістю від того, що ми всі разом пережили… Без перебільшення можна засвідчити, що цей новий, незвіданий, незнаний досі проект відбувся.

 • Благодійна акція "Карітас - Спес"

  Впродовж останніх тижнів на сторінці фонду «Карітас-Спес» в соцмережі неодноразово з’являлися дописи з проханням, закликом, заохоченням купувати особливу вігілійну свічку під красномовною назвою «Різдвяна допомога дітям».

 • У Зарічанах триває відпочинок для безпритульних людей

  З 25 вересня по 2 жовтня Карітас-Спес Україна під проводом місіонерів Облатів організував відпочинок для безпритульних людей з Києва, який відбувається в с. Зарічани Житомирської обл. Збір розпочався молитвою в храмі св.