Новини

Зустріч Богопосвячених осіб з Житомирської області

В конкафедральному храмі св. Софії в Житомирі відбулась зустріч Богопосвячених осіб, які приїхали з Житомирської області.
Святу Месу очолив єпископ Віталій Кривицький, у співслужінні зі священниками з різних монаших Орденів та Згромаджень.

День Богопосвяченого життя в Києві

Уже традиційно декілька років в нашій Дієцезії День Богопосвяченого життя відзначаємо в Києві та Житомирі, коли богопосвячені особи збираються разом, щоб відновитись у посвяченні, спільно помолитись і послухати слово, проголошене для них.

Помер батько священника

Сьогодні, 23 січня, помер Станіслав, батько отця Віталія Бартков'яка, настоятеля в Рихальську. 
Оточімо душу померлого своєю молитвою та молімось за дружину та синів. 
Про похорон буде повідомлено пізніше. 
Вічний відпочинок даруй йому, Господи!

Молодь з Бердичева зустріла Новий Рік в Карпатах

В храмі розташованому на території осередка Карітас- Спес у Яблуниці молодь з Бердичева почала Новий Рік від Святої Меси. О півночі з 31 грудня на 1 січня, молодь після декількох годин новорічного балу зайшла у святиню щоб поклонитись Господу у Пресвятих Дарах якого адорували люди зі спільноти Благословення зі Львова.

Лист Placuit Deo з іринейського погляду

о. Енріке Лопес Імбернон

Святий Іриней, єпископ Ліонський, захисник істинного християнського вчення і протягом століть визнаний учителем правд віри, нещодавно був проголошений Папою Франциском Doctor Unitatis Вселенської Церкви. Це дослідження є відповіддю на заклик Папи пізнати скарби вчення святого учителя. З цією метою я пропоную іринейське перечитання листа Placuit Deo Конгрегації віровчення про християнське спасіння. Його основні аспекти були глибоко розвинуті завдяки попереднім дослідженням вчення цього Отця Церкви, які глибоко розкривають актуальність і богословську важливість його творів для відкриття істини спасіння Ісуса Христа сучасному світові.

Меса Пастирів у кафедральному храмі св. Олександра

На початку Меси Пастирів в кафедральному храмі св. Олександра в Києві в урочистій процесії Апостольський Нунцій в Україні Вісвальдас Кульбокас приніс фігурку Дитяти Ісуса до вертепу та освятив його.

Заява Управління Київсько-Житомирської дієцезії

У відповідь на заяву Служби Безпеки України, Управління Київсько- Житомирської дієцезії повідомляє, що про справу підозри священника за фактом заперечення збройної агресії РФ проти України (ч. 1 ст. 436-2 КК України), було відомо з весни. Священик співпрацює з прокуратурою у справі розслідування. 

Сторінки

Підписатися на Новини | Київсько-Житомирська Дієцезія Римсько-Католицької Церкви в Україні