Новини

Персональні зміни у дієцезії (оновлено)

За розпорядженням Ординарія Київсько-Житомирської Дієцезії єпископа Віталія Кривицького, в дієцезії вступають в дію нові призначення:

О. Віталій Безшкурий, дотеперішній настоятель парафії св. Олександра в Києві, призначений настоятелем в парафії св. Софії в Житомирі.

Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа в Києві

Хоча свідомість незвичайного чуда переміни консекрованого хліба і вина в справжнє Тіло і Кров Христа товаришувала вірним від початку християнства, треба було чекати десять століть, поки зовнішні прояви цього культу виникнуть  в католицькій Церкві.

В другу річницю смерті Архієпископа Петра Мальчука

Людиною, яка своєю присутністю, своєю появою серед нас вносила винятково гуманітарну і на щодень  небуденну, опромінену  весною і теплом, добротою, повною надії і оптимізму,  майже родинну ауру, з теплим ставленням до будь-кого, людиною, яка завжди мала час, добре слово, зрозуміння і завжди була готова допомагати в різних ситуаціях – такою людиною був архієпископ Петро Мальчук.

Храм Божий святий – цим храмом є ви

Піснею з такими словами розпочалася сьогодні урочиста Літургія з нагоди річниці посвячення монастиря і каплиці в Абатстві Бенедиктинок. Очолював літургію Ординарій Києво-Житомирський єпископ Віталій Кривицький.

Храмове Свято в смт Нова Борова

15 вересня парафія Матері Божої Скорботної в смт. Нова Борова,  що  на Житомирщині, святкувала храмове свято.  Святу Месу очолив отець канонік Віктор Маковський співслужили  о. Олександр Шатило та настоятель парафії о. Роман Безшкурий. Також співслужили священики  о. декан Коростенський о. Валерій  Вакуленко, о.

Відпустова Меса поєднана з 50-річчям священства о. Вінцентія Вітко

14.09.2018 року о 11 годині в парафії Воздвиження Всечесного Хреста у м. Новоград-Волинському відбулася урочиста відпустова Меса поєднана з ювілеєм 50-річчя священства отця Вінцентія Вітко.

Сторінки

Підписатися на Новини | Київсько-Житомирська Дієцезія Римсько-Католицької Церкви в Україні