Новини

Перший Дієцезіальний день підлітка відбувся в Зарічанах

3-4 червня на базі Карітас – Спес в Зарічанах відбувся перший Дієцезіальний день підлітка, який організувала Комісія у справах душпастирства молоді під гаслом «Ось даю вам владу» (Лк 10, 19).
Про владу, силу, маніпуляції та роздумувало більше 200 підлітків з парафій дієцезії.

Єпископ Олександр Язловецький уділив миропомазання в Житомирі

Ранок урочистості Зіслання Святого Духа в Житомирі запам’ятається гучними звуками роботи ППО. Попри недоспану ніч, попри всілякі складнощі, попри війну, яка триває, Ісус хоче посилати нам Свого Святого Духа.
Духа Утішителя, Духа мужності, Духа любові та Духа сили.

Дієцезіальний День Дитини в Київсько-Житомирській дієцезії

Перший в історії Київсько-Житомирської дієцезії День Дитини або ДДД! Захід, що відбувся для «наймолодшої» Церкви 6 травня в м. Житомирі зібрав майже 500 учасників та подарував неймовірні враження кожному, хто його пережив – від найменших до найстарших!

Відпуст св. ОЛександра в кафедральному храмі

В середу 3 травня 2023 р. в катедрі св. Олександра ввечері відбулась відпустова свята Меса, яку очолив єпископ Олександр Язловецький. Святу Месу співслужили численні священники з Києва та парафій Київської та Житомирської обл. Проповідь виголосив о. Віталій Потемковський, Економ ВДС Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі.

Дієцезіальна зустріч міністрантів у Ворзелі

Впродовж трьох днів з 28 до 30 квітня у Вищій духовній семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі відбулася зустріч для міністрантів – хлопців, які служать біля Господнього Вівтаря, а в майбутньому, можливо, дехто з них розпізнає своє покликання до священства.

Чування у Бердичеві у намірі покликань: відкритися на Христа, щоб нести мир

Вночі з 28 на 29 квітня у Всеукраїнському санктуарії Бердичівської Матері Божої відбулося нічне чування у намірі покликань. Темою цьогорічної зустрічі, котру у кармелітському храмі провадила францисканська родина, стали слова «Покликані нести мир».

Сторінки

Підписатися на Новини | Київсько-Житомирська Дієцезія Римсько-Католицької Церкви в Україні