Сестри Місіонерки Божої Любові

Історія та головні події життя Місіонерок Божественної любові 
на території Київсько-Житомирської дієцезії (1991-2012)

В липні 1991 року сестри були запрошені єпископом та Асоціацією «Екологія і людина» з проханням допомогти жертвам Чорнобиля. До України приїхало чотири сестри 14 вересня 1991 року на свято Воздвиження Всечесного Хреста.

Блаженна Мати Тереза відвідала Київ в 1986 році після вибуху на Чорнобильській АЕС, відвідала і молилася на Літургії, а також розмовляла з людьми в костьолі Воздвиження Хреста. Коли Мати Тереза відкривала будинки в Росії на території колишнього Радянського Союзу, вона обіцяла Богородиці, що називатиме доми на честь 15 таїнств Розарію. Тому  будинок в Києві, будучи десятим, називається «Ihe Crucifixion». Коли сестри прибули до Києва, вони не мали власного будинку чи квартири через що постійно змінювали місце проживання і так до травня 1992 року. Сестри працювали з любов’ю, відвідували сім’ї та зустрічалися з бездомними. В 1992 році отримали власну квартиру на вулиці  Тургенівській. Ночами, (через немилість сусідів), сестри давали їсти бездомним людям через вікна, шили 
і давали чистий одяг тим, хто його потребував, продовжували відвідувати сім’ї та старших людей, а також лікарні.

В 1997 році сестри придбали власний будинок на вулиці Гвардійська і продовжують працювати в любові.

Спільнота сестер належать до Російської провінції, яка налічує 18 будинків (на території колишнього Радянського Союзу) одним із них є власне будинок сестер у Києві.

В Києві на протязі різних періодів працювало 25 сестер. На сьогодні спільнота складається 
з чотирьох сестер. Місіонерки також запрошувалися в інші дієцезії України.

Сестри служать найбіднішим з бідних, не зважаючи на касту, віросповідування, національність, расу, – даючи кожному безплатну і щиросердечну допомогу. Таким чином, 
у м. Києві сестри готують їжу та кормлять під тентом 60-70 бездомних три рази в тиждень. Роздають одяг, ліки та інші необхідні речі для проживання. Відвідують сім’ї, одиноких людей, людей похилого віку, бездомних на вокзалах та хворих у лікарні.

Один раз на тиждень до будинку сестер приходять діти з бідних родин, яких вони навчають англійської мови, Катехизму. Найменші дітки навчаються «Катехизм Доброго Пастиря» по методиці Монтесорі. Зазвичай на зустріч приходить 15-18 діток.

Сестри мають три покликання з України, які працюють в Італії – Мілані, Ісландії, Росії – Сахалін. Та ще дві проходять формацію в Польщі.

вул. Гвардійська, 2а

03118 м. Київ