
Римсько – католицька парафія Всіх Святих у Тетієві заснована була під назвою Внебовзяття (Успіння) Пресвятої Діви Марії. Перша згадка про парафію датується 1773 роком. Перший дерев’яний костел був збудований в 1775 році Людвікою Ледуховською з родини Денгофф – дружиною воєводи чернігівського Франчішка Ледуховського.
Мурований костел Успіння Пресвятої Діви Марії, побудував в 1804 році Томаш Адам Островський, на місці давнього дерев’яного костелу. Будучи власником Тетіївського маєтку, опікувався населенням Тетієва. Під час його господарювання місто і його жителі процвітали. Томаш Адам Островський заохотив меценатів (Домбровський, Куніцький), оздобити костел. В середині костелу, біля вівтаря, знаходилася скульптура Пресвятої Діви Марії, автором якої був скульптор Риґєр .
Перед головним входом була розташована скульптура святого Яна Непомуцького. В 1821 році біля костела діяла парафіяльна школа та лікарня, яка налічувала 10 місць, для убогих пацієнтів, які могли безкоштовно лікуватися в ній.
Костел був освячений в 1888 році отцем єпископом Любовіцьким.
Період процвітання парафії перервала жовтнева революція 1917 року.
На цей час настоятелем парафії був францисканець-бернардин о. Леон Метельський, а чисельність парафіян перевищувала 2300 осіб. До парафії належала мурована каплиця в с. Високе, побудована в 1839 році, а також мурована каплиця на Тетіївському кладовищі, збудована в 1805 році.
Разом з жовтневою революцією розпочалася боротьба з релігією і знищення сакральних об’єктів. В цей час костел був конфіскований більшовиками, а настоятель вигнаний зі свого житла. В 1921 році Тетіїв підпав під гніт Радянського Союзу. Настоятелю о. Леонові Метельському було тоді 80 років, але він відважно витримував переслідування разом з парафіянами. Настоятель, виснажений і морально зруйнований, помер в 1826 році, маючи 85 років.
В радянські часи в приміщеннях костелу діяло виробниче об’єднання «Електронмаш».
В часи незалежності України, настав період відновлення життя Римсько-Католицької парафії. 19 жовтня 2005 року парафію було зареєстровано в Київській обласній державній адміністрації. Першим настоятелем ново відродженої парафії став о. Ярослав Палка. В 2011 році єпископ Київсько-Житомирської дієцезії, Петро Мальчук намагався повернути костел Успіння Пресвятої Діви Марії, але отримав відмову, натомість у власність релігійної громади Римсько-Католицької Церкви перейшла похоронна каплиця роду Свєковських, побудована на початку ХХ ст. поряд з костелом де на даний час відбувається Свята Меса.
На даний момент настоятелем парафії є о. Марек Рудзь. З періоду його керування число парафіян зросло. Розвиток парафії призвів до того що каплиця не в змозі вмістити в собі кількість парафіян. Каплиця є непридатною для навчання дітей, та урочистих заходів, тому парафіяни моляться про повернення костелу Успіння Пресвятої Діви Марії.
Священики
Розклад Богослужінь
- Неділя: 17:00