28 річниця єпископської консекрації єпископа Яна

4 березня 1991 року стало для нашої дієцезії знаковим днем. В цей день відбулась єпископська консекрація єпископа Яна Пурвінського. Останнім єпископом, котрий покинув Житомир в 1920 році був Ігнацій Дубовський, від того часу Римсько – Католицька церква не мала на цій території своїх єпископів.
Єпископська консекрація в Житомирі – була великою подією в житті Римсько – Католицької церкви в України, особливо в житті Житомирщини. На момент відновлення дієцезії було 47 парафій і тільки 15 священиків. Утворення управління дієцезії, деканатів, виховання молодих священиків, це все лягло на плечі 57-літнього єпископа Яна.


Дякуючи Богу за відвагу єпископа Яна відповісти «так» Його планам, за жертвенне служіння для Церкви в Україні, єднаємося в подячній молитві за роки служіння Церкві в Україні.

Вельмишановний Єпископе Яне!

Добрий Бог покликав Вас, щоб Ви як пастир, вчитель служили Йому. Дякуємо за свідоцтво Вашого життя, за те, що невтомно огортаєте нас своїми молитвами і жертвами. Бажаємо усіх потрібних Божих благодатей, дарів Святого Духа, опіки Діви Марії. Нехай Господь укріплює Ваші сили.

Многая літа!