Новини

Перший Дієцезіальний день підлітка відбувся в Зарічанах

3-4 червня на базі Карітас – Спес в Зарічанах відбувся перший Дієцезіальний день підлітка, який організувала Комісія у справах душпастирства молоді під гаслом «Ось даю вам владу» (Лк 10, 19).
Про владу, силу, маніпуляції та роздумувало більше 200 підлітків з парафій дієцезії.

Єпископ Олександр Язловецький уділив миропомазання в Житомирі

Ранок урочистості Зіслання Святого Духа в Житомирі запам’ятається гучними звуками роботи ППО. Попри недоспану ніч, попри всілякі складнощі, попри війну, яка триває, Ісус хоче посилати нам Свого Святого Духа.
Духа Утішителя, Духа мужності, Духа любові та Духа сили.

Дієцезіальний День Дитини в Київсько-Житомирській дієцезії

Перший в історії Київсько-Житомирської дієцезії День Дитини або ДДД! Захід, що відбувся для «наймолодшої» Церкви 6 травня в м. Житомирі зібрав майже 500 учасників та подарував неймовірні враження кожному, хто його пережив – від найменших до найстарших!

Відпуст св. ОЛександра в кафедральному храмі

В середу 3 травня 2023 р. в катедрі св. Олександра ввечері відбулась відпустова свята Меса, яку очолив єпископ Олександр Язловецький. Святу Месу співслужили численні священники з Києва та парафій Київської та Житомирської обл. Проповідь виголосив о. Віталій Потемковський, Економ ВДС Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі.

Дієцезіальна зустріч міністрантів у Ворзелі

Впродовж трьох днів з 28 до 30 квітня у Вищій духовній семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі відбулася зустріч для міністрантів – хлопців, які служать біля Господнього Вівтаря, а в майбутньому, можливо, дехто з них розпізнає своє покликання до священства.

Чування у Бердичеві у намірі покликань: відкритися на Христа, щоб нести мир

Вночі з 28 на 29 квітня у Всеукраїнському санктуарії Бердичівської Матері Божої відбулося нічне чування у намірі покликань. Темою цьогорічної зустрічі, котру у кармелітському храмі провадила францисканська родина, стали слова «Покликані нести мир».

Святе Пасхальне Тридення в кафедральному храмі св. Олександра

Літургією Великого Четверга розпочалось святкування Великодньої Таємниці Страстей, Смерті та Воскресіння Ісуса Христа.
Вечір Великого Четверга  є продовженням старозавітної пасхальної трапези, яку Христос наповнив у Світлиці новим змістом.

Меса мира в Житомирі

Меса освячення мира відбулася 4 квітня у конкафедральному храмі св. Софії в  Житомирі. Її очолив ординарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький.

Молитовне чування та Свята Меса про закінчення війни

24 лютого у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Бердичівської на молитовне чування в намірах закінчення війни, зібрались всі Римсько-Католицькі єпископи України, духовенство та віряни. Молитва розпочалась перед Пресвятими Дарами та роздумами над таємницями Святого Розарію, які проводили по черзі єпископи. Радісну частину Розарію з розду

Сторінки

Підписатися на Новини - Новини | Київсько-Житомирська Дієцезія Римсько-Католицької Церкви в Україні