Новини

Персональні зміни у дієцезії (оновлено)

За розпорядженням Ординарія Київсько-Житомирської Дієцезії єпископа Віталія Кривицького, в дієцезії вступають в дію нові призначення:

О. Віталій Безшкурий, дотеперішній настоятель парафії св. Олександра в Києві, призначений настоятелем в парафії св. Софії в Житомирі.

Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа в Києві

Хоча свідомість незвичайного чуда переміни консекрованого хліба і вина в справжнє Тіло і Кров Христа товаришувала вірним від початку християнства, треба було чекати десять століть, поки зовнішні прояви цього культу виникнуть  в католицькій Церкві.

В другу річницю смерті Архієпископа Петра Мальчука

Людиною, яка своєю присутністю, своєю появою серед нас вносила винятково гуманітарну і на щодень  небуденну, опромінену  весною і теплом, добротою, повною надії і оптимізму,  майже родинну ауру, з теплим ставленням до будь-кого, людиною, яка завжди мала час, добре слово, зрозуміння і завжди була готова допомагати в різних ситуаціях – такою людиною був архієпископ Петро Мальчук.

Перманентна формація священиків дієцезії

Починаючи від 12 жовтня цього року стіни ворзельської семінарії приймали священиків Київсько-Житомирської дієцезії.  Причиною цього зібрання була перманентна формація, якою Церква турбується про розвиток та неустанне навчання своїх священників.

Відбулись реколекції для міністрантів дієцезії

На минулих вихідних, від 9-го до 11-го листопада, відбулись реколекції для міністрантів Київсько-Житомирської дієцезії у Вищій Духовній Семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі. Участь в реколекціях взяли 46 міністрантів з парафій Києва, Житомира, Фастова, Коростеня, Першотравенська, Потіївки, Корчака, Денишів, Коростишева та Рихальського.

СВЯТІ В НОВІЙ БОРОВІЙ

Розспівані, а насамперед  спраглі  святості діти з парафій Нова Борова та Іршанська  урочисто переживали День Всіх Святих.  Настоятель цих парафії о.Роман Безшкурий зорганізував батьків дітей, котрі допомогли в  приготуванні свята.

Сторінки

Підписатися на Новини - Новини | Київсько-Житомирська Дієцезія Римсько-Католицької Церкви в Україні