5 річниця смерті архієпископа Петра Мальчука

27 травня, у п’яту річницю смерті архієпископа Петра Мальчука, яка цього року припала на свято Господа нашого Ісуса Христа, Верховного і Вічного Священника, єпископ Віталій Кривицький очолив Святу Месу за душу померлого архієпископа.
Разом з єпископом Олександром, зібрані священники та парафіяни, молились в храмі св. Йоана Павла II у Ворзелі, поруч з яким поховане тіло архієпископа Петра.

Єпископ Віталій зазначив в проповіді, що Папа Бенедикт XVI призначив сьогоднішнє свято, щоб підкреслити значення священника в нашому житті. Щоб пригадати, що від верховенства Господа Ісуса залежить наша вічність і наше сьогодення. Христос, який склав жертву зі свого життя - стає Вівтарем, Жертвою і Священником. Він поєднав ці речі у своїй Особі. Зробив себе жертвою примирення більшою за всі інші жертви. Його кров проливається за багатьох і вона складена за всіх до кінця світу.Символічно, що саме в цей день, коли святкуємо Ісуса Христа Верховного і Вічного Священника, молились за душу померлого архієпископа Петра, єпископа Яна, та за всіх священників, які були свідками віри у нашому житті. Пам’ятаймо в наших молитвах про священників, яких Господь вже покликав до Себе, а також про тих, хто сьогодні служить Люду Божому, і просімо, щоб не забракло нових працівників на Ниві Господній.