Адвент та Різдво в парафіях Осиково, Гришківцях та святого Марка в м. Бердичеві

Як в кожній парафії так і в наших парафіях на початку адвенту розпочалися Роратні Служби Божі. Особливо в них брали участь 48 дітей та молоді. Вони жертвували своє ранішнє вставання в намірах миру на Україні. За кожну участь у дітей росло символічне серце, яке наближало їх до Ісуса через добрі вчинки. Наші вірні мали змогу брати участь в адвентових реколекціях, які провадив о. Едвард Кожухівський. 23 грудня, діти котрі готуються до І Святого Причастя попросили наші парафіяльні спільноти про молитву, щоб через пів року якнайкраще могли прийняти Ісуса до свого серця.

Оаза Дітей Божих переживала свою вігілію, на яку ми запросили дітей з парафії Святої Варвари разом з с. Зитою. Наш Настоятель о. Андрій Ковалевський розповів дітям традицію пов’язану з ламанням облаткою. Діти радісно пережили цей час і дякували Богу за можливість бути разом.

По довгих очікуваннях до наших парафіяльних спільнот доїхав святий Миколай, котрий обдарував дітей щедрими подарунками.
На різдвяні свята діти Божі, Оаза Молоді та Домашня Церква приготовили різдвяні вертепи, щоб наново дати змогу нашим вірним перенестися в далекий Вифлиєм, де народився Ісус.

В нашому Бердичівському деканаті відбулася облаткова зустріч молоді з духовними опікунами отцем кармелітою Христофором, сестрами терезіянками, сестрами гоноратками та сестрами Божого Серця Ісуса.
Наш Настоятель о. Андрій Ковалевський 30 грудня, в свято Святої Родини в особливий спосіб звернувся до родин. Після проповіді відбулося урочисте відновлення подружньої присяги. Пам’ятаймо в молитвах про наші родини, бо так як сказав Папа Франциск: «Дбаймо про сім’ю та захищаймо її. Бо від цього залежить наше майбутнє».

С. Марієтта Мікса