Бал Всіх Святих у Житомирі

З днем Усіх Святих!
В конкатедральній парафії св.Софії в Житомирі відбувся Бал Святих.
"Діти Божі" парафії (а це діти родин "Домашньої Церкви", родин руху "Назаретанських родин" та сімей парафіян конкатедри) як звичайно,  по суботам зібралися у храмі. Але цього разу, напередодні свята Усіх Святих, Дияконією Євангелізації дітям запропоновано одягнутися у костюм свого святого покровителя або улюбленого святого.


Діти разом з творчими батьками радо прийняли пропозицію. Тому сьогодні усі присутні наче в небі побували - серед святих Йосипів, Миколаїв, ангелів, архангелів, Марій, святих мучеників, королев, священиків та вчителів. Малі і великі Софії, Терези, Петри, Йоани, Аліси, Діани зійшли з небес і прогулювалися серед лавок перед вівтарем.
Після "параду Святих" дітки разом помолилися Розарій ( бо саме так робили кожної суботи в жовтні) а потім отримали завдання знайти цілий ряд Святих у стінах рідної парафії і сфотографуватися з кожним з них. Команди навипередки шукали ікони, скульптури та фрески з зображеннями заданих Святих - робили спільне фото і висилали його у групу катехези в соцмережі. Це було пізнавально і весело.
А завершенням Балу стала справжня Агапа дітей Божих - з чаєм, солодощами та посмішками.

Велика дяка настоятелю - о.Віталію Безшкурому, катехиткам сестрам серцянкам с.Гелі, с.Регіні і с.Олександрі та родинам парафії за організацію, підготовку та щиру активну участь. 
Юлія Чуприна