Благодійна акція "Карітас - Спес"

Впродовж останніх тижнів на сторінці фонду «Карітас-Спес» в соцмережі неодноразово з’являлися дописи з проханням, закликом, заохоченням купувати особливу вігілійну свічку під красномовною назвою «Різдвяна допомога дітям». Її особливість полягає в тому, що втілення намірів по допомозі діточкам починається ще в процесі продажу свічок, а сім’ї, яким надається допомога, добре відомі читачам сторінки, їхні складні життєві обставини не залишили байдужими і звичайних читачів, і парафіян різних парафій, і цілі християнські спільноти і навіть людей, які поки що не є віруючими та практикуючими християнами.
 
Святкові гостини святого Миколая в Брусилові відбувався в місцевій новозбудованій каплиці. Організувала діточок з малозабезпечених і багатодітних сімей вчителька брусилівської школи, пані Анна, яка є справжнім волонтером «Карітас-Спес» за покликом серця та дуже опікується своїми учнями у їх потребах.


Тридцять діточок. Тридцять пар великих, допитливих, спраглих таких видовищ оченят. Гучні оплески маленьких долоньок. Спітнілі від хвилювання личка під час декламування старанно вивчених віршиків. Святий Миколай з янголами та чортенятами виправдали усі сподівання малюків – було весело, цікаво і, нарешті, солодко! Непослухів серед брусилівських діточок не виявилося і всі вони, без виключення, притискали до себе такі бажані пакуночки з цукерками. Дівчинка Марійка, яка перебуває під особливою опікою Фонду, цими днями святкувала свій день народження. Звісно, про таку подію Миколая сповістили янголи. А він, природно, не міг не привітати маленьку принцесу зі святом, подарувавши їй гарні дівчачі речі. А ще двоє діточок, які в негоду та по зимовій багнюці прийшли на свято у подертому та дірявому взутті, отримали від Миколая дві пари новісіньких чобіток. Після цих подій відчуття свята довго не полишало ні діточок, ні дорослих, ні Миколая з янголами))

Візит до дев’ятидітної родини Груш – це приємні емоції для всіх учасників дійства. Для гостей – бо приємно бачити працьовиту, непитущу, згуртовану родину аж з дев’ятьма діточками! І всі вони дуже спокійні, чемні, ввічливі, негаласливі – ну справжнісінький подарунок самому Миколаю))

А дітлахам приємно отримати дещицю любові та трішки уваги, а солодкі подарунки – то лише смачне доповнення відчуття свята. Особливість Миколая від «Карітас-Спес» у тому, що навіть дорослі не залишилися без подарунків – мама і тато отримали великий продуктовий набір та миючі засоби. На відміну від статечних Груш четверо діточок Воротілових зустріли Миколая віршиками, колядками, пісеньками. Святого Миколая малі дуже чекали та гостинно вшанували, а від гостя отримали солодощі та неймовірні подарунки у вигляді новісіньких вишиванок, які незнайомі мами, які дуже переймаються долею діточок з бідних сімей, передали в наш Фонд з єдиним побажанням – віддати тим, кому вони підійдуть. Щасливі діточки, щаслива мама Наталя, щасливі всі учасники святкового дійства.Дорогі друзі! Усі, хто долучився до акції «Різдвяна допомога дітям»! Нехай сяйво нашої вігілійної свічки осяє вашу оселю і ваше серце! Відчуйте себе частинкою цих подій, бо ви, саме ви дали нам можливість обігріти душевним теплом та подарунками цих чудових діток.
                                                                                                                                 ДБФ "Карітас - Спес" Київсько - Житомирської дієцезії