БОГОСЛУЖІННЯ НА КЛАДОВИЩАХ Житомира та області

Бабичівка – 26 жовтня 1300

Барашівка – Іванівка – 26 жовтня 1030

Березина – 3 листопада 1100

Березівка – 26 жовтня 1000

Болярка - 27 жовтня 900

Веснянка – 3 листопада 1300

Вигода – 26 жовтня 1200

Висока Піч - 3 листопада 1200

Військове Смолянка – 2 листопада 900

Глибочок - 9 листопада 1400

Давидівка – Іванівка – 2 листопада 1300

Дениші - 3 листопада 1400

Дубовець - 27 жовтня 1300

Ємілівка26 жовтня 1200

 Житомир Дружба – 3 листопада 1200

 Житомир Польське – 2 листопада 1200

Забріддя – 2 листопада 1300

Зарічани – 3 листопада 1500

Іванків – 2 листопада 1430

Іршанськ - 3 листопада 1300

Кам’янка -  26 жовтня 1200

Камінь26 жовтня 1400

Коритище – 2 листопада 1100

Корчак –2 листопада 1400

Кошелівка – 2 листопада 1100

Кропивенка 2 листопада  1400

Крошня – 9 листопада 1000

 Крошня Чеське – 10 листопада 1400

Крута - 9 листопада 1200

Мартинівка – 2 листопада 1200

Нова Борова3 листопада 1000

Новий Завод - 27 жовтня 1030

Новогуйвінське – 3 листопада 900

Оліївка – 16 листопада 1200

Пулини – 3 листопада 1000

Рудківка – 26 жовтня 900

Рудня Городище – 2 листопада 1200

Садки - 27 жовтня 1430

Світин - 9 листопада 1200

Скоморохи – 2 листопада 1400

Слобода Селецька – 2 листопада 1100

Смоківка - 2 листопада 1100

Сонячне -16 листопада 1000

Станишівка – 9 листопада 1000

Старий Бобрик2 листопада 1000

Тетерівка Новий - 9 листопада 1000

Тетерівка Старий - 2 листопада 1000

Тетірка - 4 листопада 1400

Тригір'я - 2 листопада 1200

Троянів – 9 листопала 1200

Ульянівка - 26 жовтня 1000

Хичів2 листопада 1200

Черняхів – 2 листопада 1100

Ясна Поляна - 2 листопада 1000

Чуднівські парафії:

Карпівці - 2 листопада (Субота) - 10:00 год

Кихті - 2 листопада (Субота) - 10:00 год

Рижів - 2 листопада (Субота) - 12:00 год

Станіславівка - 2 листопада (Субота)    - 13:00 год

Чуднів - 3 листопада (Неділя) - 9:00 год

Межирічка - 3 листопада (Неділя)- 9:00 год

Покостівка - 3 листопада (Неділя) - 12:00 год

Карвинівка - 3 листопада (Неділя) - 12:00 год