ЧАС ОЧІКУВАННЯ НА ІСУСА В НАШИХ ПАРАФІЯХ

« Через велике милосердя нашого Бога, що ним Схід із висоти нас відвідав, щоб світити всім тим, хто перебуває в темряві й тіні смертельній.»Лк.1,78-79

Адвент – радісний час очікування на прихід Ісуса. В наших парафіях св. Марка в Бердичеві, Гришківцях та Осикові відбувалися роратні Служби Божі. Ранкові Святі Меси о 6.45 згромаджували найбільше дітей і молодь. Навіть погода не змінила рішення молодих, віруючих людей, щоб прийти перед школою на Святу Месу, на честь Пресвятої Діви Марії. Настоятель наших парафій о. Андрій Ковалевський провадив нас на гору Блаженств, щоб знайти Ісуса, Світло – Життя. Світло, яке носимо завжди в собі, під час Адвентової Літургії воно набирає більшого значення. Отримуючи Світло – Життя, тобто беручи світло Слова Божого прагнемо прямувати по життю. Отець Настоятель пояснюючи значення блаженств, заохочував особливо дітей і молодь виконувати домашні завдання.


В такий спосіб молоді парафіяни старалися підійматися на гору блаженств, щоб з висоти швидше побачити Ісуса, який дуже хоче народитися в людських серцях. Нам постійно товаришувала Марія, ЇЇ фігурку діти і молодь могли отримати, щоб разом з родиною очікувати на прихід Ісуса. Роратні Святі Меси помаленьку закінчуються, але світло любові нехай в нас залишається.  

 

 С.Марієтта Мікса CDC