День Богопосвяченого життя в Києві

Уже традиційно декілька років в нашій Дієцезії День Богопосвяченого життя відзначаємо в Києві та Житомирі, коли богопосвячені особи збираються разом, щоб відновитись у посвяченні, спільно помолитись і послухати слово, проголошене для них.
У Києві 1 лютого 2023 р. численні богопосвячені особи прибули в катедру св. Олександра на спільне святкування і перебування разом.
На початку зустрічі їх привітав єпископ Віталій Кривицький SDB, Ординарій Київсько-Житомирський.
О. Сергій Кіппа OFMСap проголосив конференцію, представляючи різні формаційні моделі, які були присутні в монашому житті протягом віків, та підкреслив, що завжди маємо спрямовувати свій погляд на ціль нашого життя, на Ісуса Христа, котрий нас покликав і провадить до святості.
Після конференції відбулась адорація Пресвятих Дарів та молитви про покликання. Також кожен в тиші міг порозмовляти з присутнім в монстранції Ісусом.
Святу Месу очолив єпископ Віталій Кривицький, співслужив о. Даниїл Ботвина OFM, Голова дієцезіальної Комісії богопосвяченого життя та численні священники.

На вхід було внесено Вогонь миру і поєднання, переданий з Ясногурської каплиці в Ченстохові, який перевезли Лицарі Колумба.

В проповіді єпископ Віталій закликав богопосвячених, щоб прийняли світло миру і несли його в темряву цього світу, щоб були знаком єдності. Після проповіді усі присутні запалили свічки від світла миру і відновили свої обітниці.

Після св. Меси усі присутні на сходах катедри зробили спільне фото.

С. Людмила Саганівська