День вдячності за дар покликання

З нагоди Всесвітнього дня богопосвяченого життя, у Житомирі відбулась зустріч монахів та монахинь Житомирської дієцезії.
Розпочалась зустріч конференцією с. Тетяни Богославець SSpS, яка була присвячена темі кризи.
Як говорив Папа Франциск, людина не виходить з кризи тією ж самою, вона стає кращою або ж гіршою. «Час кризи – це час благодаті», – підкреслила сестра.Після конференції була можливість  зустріч з Живим Богом у Пресвятих Дарах.
Урочисту Святу Месу очолив єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії. Разом з ним співслужив єпископ Ян Пурвінський та понад 20 священників, які приїхали на зустріч. Єпископ Віталій сердечно привітав всіх богопосвячених осіб, які сьогодні прийшли до храму у супроводі Святого Духа, не тільки за запрошенням єпископа, а й з великим бажанням відновити складені обітниці.

Під час проповіді єпископ Віталій пригадав, що люди які до нас приходять, хочуть бачити в нас людей, які вміють вибирати Бога, відокремлювати важливе від неважливого.Після проповіді відбулося відновлення чернечих обітниць, які кожен присутній священник - монах та сестра-монахиня колись складали у своєму Ордені та Згромадженні, а сьогодні повторили, щоб наново розпалити у собі жар служіння Богу та людям.
На завершення єп. Ян Пурвінський підбадьорив всіх зібраних, радіючи, що бачить багато молодих священників та монахинь. Пригадав початки його керування, коли відновлена дієцезія мала тільки кілька монахинь та 15 священників.

Дякуючи Богу за дар власного покликання та вибрання всі відспівали подячний гімн «Te Deum» та повернулись до місць служіння.