День зосередження для подружніх пар

9 березня, у Коростишеві, у парафіяльному костьолі, відбулося освячення ікон Пресвятого Сімейства. Протягом Року «Святості подружжя та сім’ї», що триває у Римсько-Католицькій Церкві в Україні, ікона мандруватиме від родини до родини, від парафії до парафії від дієцезії до дієцезії. На цю подію у наш стаційний храм прибули родини з парафій нашого Радомищльського деканату у супроводі отця декана Олега Козаченко, щоб після дня зосередження для подружніх пар та спільної молитви отримати ікону і розпочати її перегринацію.
Термін «перегринація» (від латин. peregrinatio), означає в римсько-католицькій Церкві урочисте перенесення в цілях релігійного культу образу чи реліквій. Ця ініціатива є однією з центральних подій, які відбуватимуться впродовж цілого Року «Святості подружжя та сім’ї». В свою чергу будуть організовуватись також різноманітні заходи та реколекції для подружніх пар і сімей, а вірні зможуть отримати відпусти у визначених (стаційних) храмах. Одним з таких храмів є власне костьол Народження Пресвятої Діви Марії у Коростишеві.
День Зосередження для усіх, хто прибув у цей день провів о. Михайло Нуцковський sdb, настоятель спільноти отців салезіян в Одесі, який у короткій проповіді нагадав ціль та значення паломництва цієї ж ікони. На завершення, після спільної агапи, праці в групах, та молитви, отець декан освятив ікони і роздав кожній родині, як представникам з кожної парафії нашого деканату.
Відтак, у визначені дні, почергово, родини з наших парафії братимуть образ до свого дому, де матимуть змогу молитися до Святої Родини про взаємну повагу, вірність, взаєморозуміння, про правдиву любов, 

 o. Андрій Бачинський sdb