До богопосвячених осіб Київсько-Житомирської дієцезії

У свято Стрітення Господнього Церква відзначає Всесвітній день богопосвяченого життя. Його у 1997 р. встановив св. Йоан Павло ІІ, аби спонукати до глибших роздумів над красою та даром життя посвяченого винятковому служінню Богу. Богородиця жертвує Господу найбільший дар, який отримала – Сина, Ісуса Христа. Водночас Вона приносить в дар себе. Подібну жертву, дар з себе заради любові до Христа, складають богопосвячені особи.  

В промові на I День Богопосвяченого життя Папа Римський підкреслив його потрійну ціль.

1. Особиста потреба святкового прославлення Господа і подяка за великий дар богопосвяченого життя, життя яке збагачує цілу християнську спільноту через свої харизмати,а також через цілковите посвячення себе для справ Царства Небесного.

2. Богопосвячене життя має за завдання спричинитися до пізнання і до пошани для богопосвячених осіб зі сторони Божого народу.

3. Відноситься безпосередньо до богопосвячених осіб, запрошених до спільного та урочистого святкування особливих справ, які Господь в них здійснив, щоб відкрити ще більше в світлі віри блиск Божої краси, який через Духа випромінюється в їхньому способі життя, а також щоб ще дужче усвідомити собі їхню незамінну місію в Церкві та в світі.

З нагоди цього дня вже традицією стала зустріч богопосвячених осіб нашої дієцезії. Зустріч у спільноті богопосвячених осіб у всій її різноманітності нехай спонукає кожного до відкриття краси та цінності Божого покликання.   

Дорогі Богопосвячені особи нашої Дієцезії!

Запрошую Вас на урочисті святкування дня Богопосвяченого Життя в нашій дієцезії у зручні для вас храми та дати:

1.      У прокафедральному храмі св. Олександра, м. Київ, 1 лютого 2021 року (під головуванням єпископа Олександра Язловецького)

2.      У кафедральному храмі св. Софії, м. Житомир, 3 лютого 2021 року (очолюватиме єпископ Віталій Кривицький SDB)

 Програма  святкування:

10:00 приїзд (кава, чай);

10:30 Конференція (с. Тетяна Богославець SSPS);

11:15 Адорація Пресвятих Дарів (можливість сповіді);

12:15 Св. Меса з відновленням чернечих обітниць

          В очікуванні на зустріч з усього серця благословляю

 

 

+ Віталій Кривицький SDB 

єпископ Київсько-Житомирський