Дух Святий помазує

Таїнства хрещення і миропомазання є таїнствами конфірмації, тобто християнського втаємничення. За їх посередництвом починається неймовірний і єдиний перехід людини до життя з Богом. 24 лютого в парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новограді – Волинському 25 осіб прийняло таїнство миропомазання.
Урочисту Святу Месу о годині 12.00 очолив Його Преосвященство єпископ Віталій Кривицький. Разом з ним співслужили настоятель парафії о. Віталій Луковський, вікарій о. Сергій Каганович та о. Матеуш Адамскі. Миропомазання означає зміцнення. Єпископ Віталій під час проповіді підкреслював, що це таїнство є знаком для християнина. Дух Святий прагне огорнути і порушити серця, але не зробить цього без дозволу людини, акцентував єпископ.
Миропомазання попереджувало визнання віри, яке є особистим актом. Те, що чинить таїнство миропомазання могли ми побачити у знаках, які робив єпископ. Спочатку молився, просячи, щоб Святий Дух прийшов на кандидатів до таїнства.
Після цього єпископ підходив до кожного, благословив на знак єдності та прийняття до служби і звертаючись по імені помазував крижмом, роблячи знак хреста на чолі. Дух Ісуса Христа дає миропомазаному відвагу, говорив єпископ Віталій, пробуджує чинити добро, як чинив наш Спаситель.
На закінчення урочистості Владика заохочував особи, котрі отримали знамено Святого Духа, щоб віддавали свої здібності на служіння Господу в Церкві.
С. Марієтта Мікса