Францисканська зустріч молоді у Зарічанах 2017

З 27 по 29 жовтня у мальовничих Зарічанах, де природа сприяє роздумам та духовному відпочинку, Францисканська молодь, наслідуючи свого покровителя – святого Франциска з Асізі, мала реколекції. Темою зустрічі була «Місце ФраМ у світі». Проповіді священиків, адорація, конференції, тренінги та праці в групах допомогли усім присутнім глибше пізнати святого Франциска, Третій орден світських та місце ФраМ у ньому: функції, цілі та норми поведінки.

Можна з впевненістю сказати, що духовні вправи принесли хороший плід, адже у суботу під час вечірніх молитов, 12 учасників реколекцій склали обітниці Францисканської молоді, пообіцявши наслідувати у вчинках святого Франциска, завжди і всюди обирати добро, брати активну участь в житті парафії, бути вісником Церкви Божого Миру. Також того вечора відбулася капітула, де було обрано нове керівництво ФраМ: Асистент – о.Кирило Тополевський; Модератор – Маріанна Соложенцева; Віце-модератор – Вероніка Чорноус; Секретар – Вероніка Главацька.

Атмосферу урочистості молодіжній зустрічі додав приїзд єпископа Віталія Кривицького. Свята Меса, очолена владикою, проповідь та зустріч єпископа з молоддю, дозволила усім присутнім по-новому пізнати дві заповіді любові до Бога та ближнього. Отець-єпископ наголосив, що наша любов повинна вимірюватися власними жертвами. Крім того, тривалий час працювавши з молоддю, Його Первосвященство поділився деякими секретами виховання та праці з молоддю, звернувши велику увагу на самосвідомість молодих людей.

ФраМ подарувала єпископу Віталію «молодіжний хрест» Сан Дам’янo – улюблений символ францисканців, виготовлений з шоколадок, та браслет Францисканської молоді, де зазначено про обов’язок щоденної молитви о 21 годині за усю Францисканську спільноту. Єпископ пообіцяв, що буде єднатися у молитві з молоддю та їх душпастирями. Отож, щиро дякуємо усім організаторам зустрічі, керівництву Карітас-Спес у Зарічанах, учасникам реколекцій та вітаємо нове керівництво ФраМ.

Нехай зустріч принесе стократні плоди, а Господь обдаровує мудрістю та наснагою. До зустрічі на Андріївських вечорницях у Полонному.

за матерілами: ofm.org.ua