Хода Трьох Царів у Житомирі

Сьогодні ми стали свідками, як три царі йшли поклонитися Царю Всесвіту!
Все дійство розпочалось Святою Месою у верхньому храмі в парафії Божого Милосердя, яку очолив о. Віктор Матушевський. Після неї на поблизкому стадіоні молодь зробила інсценізоване впровадження у ходу.
Провідною темою всієї сценерії була сучасна Україна, яка має приготувати не тільки місце на прихід Христа, але й своє серце.
У першій частині Йосип і Марія, шукаючи притулку зверунулись про допомогу до учасників, закликали до зміни способу життя. А Ірод разом з чортинятами відкрили сучасні способи змін через косметику, набуття нових гаджетів та пусті обіцянки, які присипляють волю і розум. У такому дусі цілий почет рушив у сторону центра міста. Згідно з традицією всю процесію вела зірка, за якою йшли три царі зі своїми військами та справжнім духовим оркестром, далі слізувала свита вірних, які хотіли долучитись до почету і віддати шану новонародженному Ісусу.
Так йдучи вулицями міста, хода спинилась на майдані Корольова, де у другій частині сценки, всі побачили, що ж конкретно означає зміна способу життя та мислення. І з новими героями вся процесія прибула до храму св. Йоана з Дуклі, де разом із трьома царями вся свита віддала поклін Найвищому, що став Найменшим - Ісусу Христу, Господу нашому.
Настоятель парафії о. Павло Шевчук привітав всіх присутніх та закликав прислухатись до Голосу Божої Любові, що завжди і всюди хоче перебувати з нами.

с. Ольга Станіславенко