Храмове свято в парафії св. Софії

15 травня для багатьох католиків Житомира є завжди особливим днем. Храм св. Софії, який багато років був єдиною можливістю зустріти Живого Бога у Пресвятих Дарах, цього року був заповнений парафіянами з усіх парафій Житомира. Урочисту Святу Месу очолив о. Олександр Язловецький, канцлер курії у співслужінні з зібраними священиками.


Під час проповіді отець Олександр поділився своїми роздумами. Урочистість Покровительки храму св. Софії, про яку мало відомо фактів, крім тих, що вміла виховати своїх трьох дочок так, що вони були готові померти, залишаючись вірними Христові. Ім'я Софія, від грецького «Σοφία» означає – мудрість. Але це не те саме, що інтелігенція. Мудрість це не дар знань. Це особливий дар Божий і людина, яка його посідає, не зважаючи на освіту, завдяки цьому дару, є свідком цих здібностей і дарів, які їй дав Господь. Свідома свого покликання та цілі, до якої є призначена Богом, завдяки цьому дарові, в обставинах, в яких знаходиться, вміло використовує дари та здібності і не втрачаючи цілі впевнено прямує до мети свого призначення.


На закінчення Святої Меси, всі присутні перед Пресвятими Дарами співали Лоретанську Літанію, просячи про мир в Україні і щоб ніколи не бракувало тих, хто буде нести Слово Боже людям. Урочиста Євхаристійна Процесія навколо храму, завершила цей святковий і теплий день.Після укріплення Словом Божим та Тілом Христовим всі парафіяни мали змогу поспілкуватись та підкріпити свої фізичні сили, завдяки фуршетові, які самі ж приготували.

Тепла атмосфера, якій сприяла навіть погода, була добрим закінченням цього святкового дня.