Храмове свято в парафії св. Варвари

4 грудня в м. Бердичеві, в парафії св. Варвари, відбувся відпуст, тобто храмове свято. Головним целебрансом, якого був єпископ Олександр Язловецький. Було присутніх 8 священників з різних парафій.


Важливим гостем також був мер міста Василь Констянтинович Мазур зі своєю дружиною, а також йому товаришував Левицький Роман Всеволодович, депутат міської ради. Було багато гостей, сестер з різних Згромаджень, оскільки в цей час проходить формаційна зустріч настоятельок. Насправді атмосфера була дуже тепла, родина, спокійна, радісна, тому що робив цю атмосферу сам єпископ Олександр, де своєю щирістю, відкритістю, посмішкою запалював радістю та добром інших.

В своїй проповіді єпископ неодноразово підкреслив, що важливим в житті є вірність в малих речах. Розповідав про св. Варвару так ніби особисто її знав. Теж всім запам'яталися його веселі та повчальні історії, які вчать живої віри.На завершення Святої Літургії було виставлення Пресвятих Дарів, після котрого молодь від імені усіх присутніх подякували єпископу за спільну молитву, бажаючи безліч ласк у Його пастирському служінні.

Дякуємо усім хто розділив з нами це свято та разом молився.
Нехай Господь щедро Вам благословить, а св. Варвара заступається за Вами та випрошує потрібних благодатей на щодень. Нехай віра Ваша буде живою та міцною, як у св. Варвари.

с. Зита Врона