Хресна дорога для бездомних людей

В Київському Прокатедральному костелі святого Олександра пройшла Хресна дорога для бездомних людей

2 квітня в Прокатедральному костелі святого Олександра в Києві відбулась молитва Хресної дороги з бездомними-підопічними Релігійної місії «Карітас-Спес Україна».

200 бездомних і бідних Києва, зустрілись в католицькому храмі для спільної медитації над муками Христа. Після молитви на всіх присутніх чекав гарячий обід.

З бездомними молились Ординарій Києво-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький, Президент «Карітас-Спес Україна» Петро Жарковський та координатор київської програми «Кухня для бездомних» брат Себастіан Янковський OMI.

Про те, що молитва Хресної дороги це розповідь не тільки про останні дні земного життя Ісуса Христа, а й медитація над стражданнями сьогоднішніми кожної людини, розповів присутнім єпископ Віталій Кривицький: «В нашому храмі зібрані брати і сестри, які також досвідчуюсь цієї хресної дороги, яка буває болючою, часом невиносимою. Але суть сьогоднішньої молитви в тому, щоб запросити живого Бога, в своє життя. Бог дуже часто приходить до нас коли ми в потребі, коли слабкі і підтримує нас. Все могло бути інакше, але Господь прийшов щоб спасти мене. Дай Боже нам відчути Його присутність на цій молитві і в спілкуванні» - побажав перед молитвою владика Віталій.

А Президент «Карітас-Спес» о. Петро Жарковський на прикладі біблійної притчі про блудного сина, запросив в часі молитви звернутись до Бога, як до доброго батька: «Якщо ми усвідомлюємо що Бог є нашим отцем, а Христос прийшов щоб спасти кожного з нас – то пізнаємо що є дітьми Божими».

Після молитви Місія «Карітас-Спес» запросила всіх присутніх на спільний обід.

Нагадаємо: Нагадаємо: Релігійна Місія Римсько-Католицької Церкви «Карітас-Спес» працює в усіх областях України, через дієцезіальні і місцеві осередки, протягом року надаючи допомогу більше ніж 120 тисячам людей, які перебувають в потребі.


 

Тетяна Калініченко