Хресна дорога вулицями міста Боярки

30 березня коли вся римо-католицька Церква переживає день смерті Ісуса Христа, вже другий рік поспіль від каплиці Святого Духа м. Боярка що на Київщині вирушила Хресна Дорога вулицями міста. Маршрут Хресної Дороги був визначений заздалегідь, але сам Ісус Христос змінив цей маршрут з прилеглих вулиць на головні вулиці міста. Хресна Дорога – Дорога, якою Ісус Христос пройшов на Голгофу, таку дорогу з чотирнадцятими стояннями пройшли сьогодні і ми. Близько 60 осіб, діти та дорослі разом несли Хрест Ісуса, співали покутні пісні та розважали над кожним стоянням.

      В такий спосіб ми давали свідоцтво нашої любові до Ісусового Хреста. Так як Ісус полюбив нас, аж до кінця, пролив свою кров за все людство, так ми вірні сьогодні прагнули хоч в малій мірі віддати Богу подяку за його Страсні Муки. В цій Хресній Дорозі ми молилися за нашу Батьківщину, молилися за мир і щастя для нашого українського народу.

       Дякуючи нашому настоятелю о. Роману Безшкурому, який організував цю Хресну Дорогу разом з парафіянами, мешканці міста Боярки більше дізналися про Бога, про Ісуса Христа його Смерть та Воскресіння, та про нашу парафіяльну спільноту.

Світлана Голюк