Хресна Дорога вулицями Житомира

Що ми, віруючі люди, католики, можемо зробити задля миру в Україні? Таке питання задає собі не один з нас. Вся Україна сьогодні  простує своєю Хресною Дорогою, приймаючи важкий хрест війни, лихоліть і випробувань, благаючи про мир. Житомиряни не стали осторонь і 10 березня на вулиці Житомира вийшло більше тисячі небайдужих – католики, православні, разом як одне ціле, разом, як діти однієї Батьківщини.
Ініціаторами та організаторами цієї Хресної Ходи стали священики житомирських парафій, вірні з інших конфесій також відгукнулись на цей заклик. На початку ходи перед храмом св. Йоана з Дуклі зібралось чимало людей. Важкий дерев’яний хрест від стояння до стояння несли представники різних парафіяльних груп, священики, сестри-монахині, а також представники греко-католицької парафії. Глибокі роздуми над кожним стоянням допомагали у глибшому переживані дороги, яку пройшов наш Господь.  Кілька годин ходи центральними вулицями міста, на яку зважились люди різних вікових категорії, батьки з маленькими дітьми, старші люди, які мужньо подолали більше 3 км дороги. На закінчення ходи була можливість вшанувати Хрест Господній.

Мабуть не залишилось в цей день байдужого, чи того, хто б глибоко не пережив те, що відбулось. Повертаючись до своїх домівок, хотілось дякувати Богові за все і завжди, приймаючи усе, що Він нам дає, навіть тоді, коли обставини видаються безнадійними, а наше серце оповиває сум.

Дякуймо і пам’ятаймо, що Бог є Любов, а любов не може бути джерелом зла. В  хвилини зневіри не думаймо, що Бог покинув нас… Він страждає разом із нами!