ІІ КОНГРЕГАЦІЯ ВІДПОВІДАЛЬНИХ РУХУ СВІТЛО – ЖИТТЯ В УКРАЇНІ

З 8 – 10 лютого в Центрі Руху Світло – Життя в Гвардійську відбулася ІІ Конгрегація відповідальних за Рух: модераторів, аніматорів, делегації всіх дієцезій, щоб створити спільноту думок і молитви. Темою наших роздумів, конференцій були слова першої адхортації папи Франциска «Радість Євангелія». Цей документ показує напрямок для нашого Руху, тому що  допомагає у  відновлені Церкви в сучасному світі.
Оазове зібрання  очолив єпископ Помічник Кам’янець – Подільської дієцезії Радослав Змитрович. В доступний спосіб єпископ пояснив, що першим в євангелізації має бути Ісус. І ми як Його учні, повинні проголошувати керигму, тобто муку, смерть і воскресіння Ісуса Христа. Дуже важливим є перед усім постійно себе євангелізувати. Владика наголошував, що особа, котра іде за Ісусом потребує досвідчення покори, молитви, посту,  а також повинна мати свідомість, що буде відкинута.
Прекрасним доповненням були конференції о. Мачея Крулака відповідального за діяконію євангелізації з Польщі. Священик говорив, що тільки тоді будемо свідчити про Ісуса, коли насправді зустрінемо Його. Така особа не зможе затримати тільки для себе цієї радісної новини, але буде розповідати перед усім своїм життям. А в якому суспільстві живемо і в який спосіб голосити Божу звістку вияснив експерт з канонічного права та історії Католицької Церкви пан Олексій Браславець.
Ми почули свідчення про євангелізацію і пов’язані з цим пережиття. Всіх учасників було майже сто з різних куточків України. Нашу Конгрегацію провадив Медератор Країни о. Ярослав Гонсьорек разом з парою країни Русланом та Світланою Каганович.  Дякуємо Богу за організаторів і всіх хто причинився до цієї зустрічі.
За все слава Богу.
С. Марієтта Мікса