У неділю 7 грудня, в переддень урочистості Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, у селі Гута-Юстинівка, що на Житомирщині, відбулася радісна подія: освячення каплиці.
Урочистість очолив єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький. Він відправив Святу Месу і виголосив проповідь, зосереджену на читаннях зі Святого Письма ІІ неділі Адвенту.

Владику зустрічали хлібом і сіллю не лише місцеві мешканці — прийшло багато людей із сусідніх сіл, для яких спорудження нової теплої і затишної каплиці стало справжнім даром Божим в очікуванні Народження Спасителя.
«Приготуйте дорогу Господню, робіть прямими стежки Його!» — так було сказано у Євангелії дня. Тепер святиня у Гуті-Юстинівці, що своєю скромністю та простотою нагадує стайню, в якій різдвяної ночі народився Спаситель Світу, стала ще одним маленьким дороговказом на Господній дорозі до Небес.



