ІІ неділя Великого Посту: канонічна візитація у парафії ПДМ Матері Церкви

На другому тижні Великого Посту у житті київської парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви відбулася значна подія — триденна канонічна візитація єпископа-ординарія Київсько-Житомирської дієцезії Віталія Кривицького.

Візитація розпочалася у п’ятницю, 14 березня. Розділивши трапезу з братами-капуцинами, які опікуються парафією, єпископ поспілкувався з настоятелем — о. Славоміром Плонські OFMCap, після чого відвідав школу при монастирі і дитячий садок.

 

 

 

 

 

 

Після урочистого привітання парафіянами свого ординарія, єпископ Віталій відслужив Святу Месу, після чого очолив традиційне для великопісних п’ятниць богослужіння Хресної Дороги.

У другий день візитації єпископ мав зустріч зі спільнотою віднови у Святому Дусі «Мараната» та поспілкувався з представниками Християнської Служби Порятунку (ХСП), основна навчальна і штабна база якої розташована при монастирі, у Домі святого отця Піо. 

 

 

 

 

 

 

 

Після спільної молитви з братами-капуцинами та обіду єпископ поспілкувався з членами Францисканського Ордену Світських (ФОС) і представниками францисканської молоді. Кульмінацією цього дня стала недільна Свята Меса з Неокатехуменальною спільнотою, після якої її члени у щирій та дружній атмосфері мали можливість обговорити з єпископом Віталієм своє життя, служіння і щоденні виклики.

16 березня, ІІ неділя Великого Посту, минула під знаком спілкування з парафіянами, родинами і спільнотами березня, ІІ неділя Великого Посту єпископ Віталій очолив ранкову Святу Месу, по закінченню якої відбулася зустріч з членами Розарієвих кіл та інших парафіяльних спільнот. Після ще однієї Святої Меси, цього разу — за участі наймолодших парафіян, єпископ спілкувався з родинами та дітьми, а потім розділив трапезу з братами-капуцинами та сестрами-назаретанками, що служать при парафії. 

Парафія ПДМ Матері Церкви дякує Богові за дар служіння єпископа Віталія Кривицького і за можливість розділити зі своїм пастирем благословенні дні Великого Посту.